999 rezultate për

falenderoj

ZYRTARE/ Dinamo mbetet pa trajnerin, Kamarata Dinamo mbetet pa trajner kur po afron fundi i vitit 2020. Tekniku italian Fabricio Kamarata dha lajmin e “divorcit”
Maradona u operua në tru, mjekët të mahnitur nga aftësitë e tij të rimëkëmbjes Mjekët që kanë kuruar Diego Maradonën pas ndërhyrjes kirugjikale në tru, janë mahnitur nga shpejtësia e tij e rikuperimi
Prej vitesh me rroga qesharake, Rama kujtohet të falenderojë infermierët Rrogat e infermierëve në vend vazhdojnë të mbeten në nivele qesharake prej vitesh, por kjo nuk e pengon kryeministrin Ra
Humb jetën nga COVID-19 babai i gazetarit Berat Buzhala Babai i gazetarit nga Kosova, Berat Buzhala ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije vete gazetari pe
Asambleja e FSHF-së, Duka ironizon Ramën: E falenderoj për mosbashkëpunimin Presidenti i FSHF-së Armand Duka ironizoi kryeministrin Edi Rama për mungesën e bashkëpunimit për rinisjen e aktivitetev
Ta falenderojmë të gjithë, kjo është gruaja që shpiku dizinfektantin e duarve Dizinfektanti i duarve është një e mirë e domosdoshme këto kohë që koronavirusi është vërdallë. Gjithsesi, ndonëse po e
Ta falenderojmë të gjithë, kjo është gruaja që shpiku dizinfektantin e duarve Dizinfektanti i duarve është një e mirë e domosdoshme këto kohë që koronavirusi është vërdallë. Gjithsesi, ndonëse po e
Maldini optimist: Bashkë me djalin do ta heqim virusin brenda javës (VIDEO) Drejtori i Milanit Paolo Maldini dha lajmin e mirë se ai dhe i biri po rehabilitohen nga koronavirusi. Në një video t
Lajm i mirë nga Serie A, futbollisti i Sampdorias shërohet nga koronavirusi Një lajm i mirë po qarkullon së fundmi në mediat italiane. Futbollisti i Sampdorias, Omar Kolej, rezulton tashmë të
Një lugë vaj ulliri dhe organizmi juaj do t’ju falënderojë Vaji i ullirit përmban fenole, sterole, acide yndyrore si acidi linolenik, acid palmitik, acid oleik dhe vitaminë E që k
CR7 shënoi sërish për Juventusin, Sarri: Duhet ta falënderojmë nënën e tij Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka dhënë lëvdata për Cristiano Ronaldon. Maurizio Sarri ka bërë lëvdata të mëdh
Quique Setien prezantohet te Barcelona, këto janë fjalët e tij Strategu i ri i gjigantit katalan, Quique Setien është paraqitur për herë të parë para mediave i shoqëruar nga president
Duka: De Biazin e bëri Shqipëria që të fitojë, kam kritika për listën e futbollistëve Presidenti i FSHF-së, Armand Duka u shpreh pas ndeshjeve të legjendave se kjo ishte ndeshje me rëndësi për vetë arsyen p
Shkatërrohet marrëdhënia me LDK-në? Konjufca flet për herë të parë pasi u zgjodh kryetar i Kuvendit Glauk Konjufca është zgjedhur ditën e sotme Kryetar i ?Kuvendit të Kosovës duke shkatërruar në këtë mënyrë marrëveshjen
Joshua pasi mposhti Ruizin: Dua ta falënderoj Zotin Kampioni i ri i boksit në kategorinë e peshave të rënda, Anthony Joshua, e falënderoi Zotin pas triumfit të tij në rimeç
Realizoi dy gola, flet Sadiku: Dua të falënderoj të gjithë shokët e skuadrës Armando Sadiku i dha fitoren Malagas me dy golashin e realizuar ndaj Tenerifes në Segunda Division (2-0). Sulmuesi sh
Marku dorëzon postin: Jam e gëzuar t'i le stafetën ish-shokut të klasës Ditën e djeshme, Olsian Çela u mori postin e Prokurorit të Përgjithshëm, status ky për plot 7 vite. Ditën e sotme Art
E pushoi Rama, Arben Malaj "kërcënon": Tani e kam më të lehtë përballjen! Me vendin të kryeministrit Rama është pushuar nga puna Arben Malaj. Eksperti i ekonomisë Arben Malaj ka reaguar pas
U shpall më i miri i Serie A, Ronaldo: Jam krenar Në kohë paralele Federata e Futbollit të Italisë dhe France Football organizuan ceremoninë për ndarjen e shpërblimeve pë
U godit me mjete të forta nga banorët e Astirit, ja si është gjendja e punonjësit të IKMT Arben Bitri, punonjës i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit është dhunuar mëngjesin e sotëm nga banorët e