999 rezultate për

falenderim

Bëhet virale, fotoja e mjekut që përqafon pacientin me Covid meriton vëmendje (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit vazhdon të jetë një problem i rëndë në Shtetet e Bashkuara, por edhe në gjithë botën. Të gjithë
Festa e Falënderimeve, Fauci parashikon rritje të madhe të rasteve me koronavirus Shtetet e Bashkuara mund të shohin “rritje të madhe” të rasteve të koronavirusit ndërsa njerëzit kthehen në shtëpi nga f
Jep dorëheqjen zv.ministrja e Drejtësisë, nuk mungon falenderimi për Ramën e Gjonajn Zëvendës ministrja e Drejtësisë Fjoralba Caka ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Caka përmes një postim
Rakip Suli i thur lavde pa kursim Ramën: Falendërim shpirtëror, as 1 mijë vjet nuk do ndodhte! Kreu i qeverisë Edi Rama ka zhvilluar sot një takim online me kreun e Bashkisë së Kamzës Rakip Suli, dhe me ministrin e
"Qëndroni në shtëpi, ose 'vallëzoni' me ne"! Falenderim i veçantë për mjekët në Gana Mjekët në këtë situatë pandemie kanë qëne dhe personat e parë që janë përballur me vështirësinë dhe kanë qenë në vëmendj
U zhduk! Koreja e Veriut reagon për herë të parë për Kim Jong Un Koreja e Veriut thotë se Kim jong Un është shëndoshë e mirë e për këtë, citon edhe një mesazh falenderimit që lideri i v
"Mirënjohje shqiptarëve", këngëtari italian bën falenderimin emocionues Këngëtari italian, Albano Carrisi ka shprehur mirënjohjen ndaj popullit shqiptar i cili dërgoi 30 mjekë dhe infermierë
Në shenjë falenderimi, qytetari italian luan himnin shqiptar nga ballkoni (VIDEO) Mediat italiane i kanë bërë jehonë mjekëve dhe qeverisë shqiptare për ndihmën e dhënë në këto ditë të vështira. Itali
30 bluza të bardha krah Italisë, mjekja italiane shpreh falenderimet më të ndjera për Shqipërinë Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një foto të një mjekeje e cila po përballet me pandeminë në shtetit italian. R
Nuk ishte shkaku sëmundja e rëndë! Vajza e aktorit zbulon pse u nda nga jeta Ferri Ditën e djeshme u nda nga jeta aktori Xhevdet Ferri, duke u futur kinematografinë shqiptare në zi. Ndërkohë ku kanë
Një falenderim kaq i veçantë për të motrën, emocionon Lori Hoxha (FOTO LAJM) Lori Hoxha ka gjetur mënyrën e duhur për të falenderuar motrën e saj Sara. Edhe pse është tashmë nënë e dy djemve, Sa
Falenderime pafund për anglezët, tifozët kosovarë bëjnë xhiron e botës (VIDEO) Ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë në Prishtinë ishte një festë e vërtetë për tifozët kosovarë të cilët në fillimin e sfidë
Reagon sërish gazetari gjerman që nxorri përgjimet dhe ka një falenderim Autori i artikullit të sotëm në tabloidin BILD, ku u bënë publik përgjime të shumta mes Astrit Avdylaj, kreu i një klani
Efektivja Nuka kthehet në Tiranë, përlotet nga kolegët (VIDEO) Ina Nuka, punonjësja e Policisë, që u plagos në protestën e 22 Nëntorit, është rikthyer nga Turqia pas një trajtimi mje
Trump falenderim të veçantë për Kim Jong un Presidenti amerikan Donald Trump falenderoi të enjten nëpërmjet një postimi në twitter udhëheqësin e Koresë së Veriut Ki
Ky ishte bakshishi i madh që CR7 i la resortit grek Kur në media po bëhej "nami" më polemika mbi transferimin e Ronaldos, ai ndodhej bashkë me familjen duke shijuar pushime
Qytetarët dolën për të festuar, nesër raport nga Qeveria sa para janë harxhuar për festën Në 15 qytete, me 40 muzicient, qytetarët e Maqedonisë e festuan suksesin historik të shtetit, marrjen e ftesës për anëta
Haziri ka një falenderim zemre për Ramushin Kryetari i Gjilanit Lutfi Hazi ka njoftuar se Qeveria e Kosovës ka aprovuar kërkesën e tij për zgjidhjen e problemit me
Babai i i Granit Xhakës, letër falenderimi për shqiptarët Babai i Granit Xhakës ka shkruar një letër publike për të falenderuar të gjithë shqiptarët për mbështetjen që i kanë bër
Luana ka një falenderim për nënën e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Luana Vjollca është çdo ditë aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fa