999 rezultate për

faleminderit

Materazzi i përgjigjet direkt Ibras: Faleminderit Zlatan, falë teje e fituam tripletën Heroi i Interit, Marco Materazzi, i është përgjigjur në stil komenteve të Zlatan Ibrahimovicit, duke e falënderuar suede
Anglezët zyrtarisht: Faleminderit Kosovë (FOTO LAJM) Anglia mbrëmë fitoi në Prishtinë kundër Kosovës me rezultat 0-4 në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Por rezultati
"Unë jam ti", Big Mama përlot me fjalët e ndjera për të atin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Besjana Kasami, e njohur me emrin e artit Big Mama i ka kushtuar sot një dedikim shumë prekës të at
Veprimi i Guardiolës ndaj gjyqtarit bëhet "hit" (VIDEO) Pep Guardiola nuk është ndarë aspak i kënaqur me referimin, në takimin Liverpool – Manchester City. City i Guardiolas
Habit babai i Alvinit: Nuk është e vërtetë, ai është në kamp! (FOTO LAJM) Babai i Alvin Berishës, Afrimi reaguar sot në lidhje me lajmet për nxjerrjen e tij nga kampi "Al Hol" në Siri. Përme
Klaudia Pepa feston ditëlindjen, Albi Nako nuk mund të rrinte urtë (FOTO LAJM) Balerina Klaudia Pepa ka festuar 27-vjetorin e saj të lindjes dhe në këtë ditë speciale për të, ajo ka vendosur të ndajë
Një juri po përgatitet t'i anulojë çmimin e Nobelistit, reagon Handke: Faleminderit Serbi, sonte do pimë për mua Peter Handke, është Nobelisti më I ri në zhanrin e lëtërsisë, ndërsa kritikat ndaj tij si rrallë herë në raste të tilla
Vendimet e CDU/CSU, reagon Rama: Lajm i mirë Ka reaguar kreu i qeverisë pas vendimit të grupeve Parlamentare të Koalicionit Qeverisës CDU-CSU dhe SPD në Bundestagun
Faleminderit pushuesve nga Kosova! Prej ditësh, një karvan i madh me pushues kosovarë ka pushtuar rrugët e vendit. U raportua se vetëm para 5 dite kishin h
Ermal Mamaqi takon aktorin e madh të "Taken" : Faleminderit Liam (FOTO LAJM) Producenti dhe aktori, Ermal Mamaqi i ka habitur të gjithë ditën e sotme me foton më të fundit që ka postuar në rrjete s
Një letër për vjehrrën time: Faleminderit që më dhe një mundësi të dytë U ndava nga djali yt nga burri im që në 1988-ën. Ishte viti që ai pësoi një dëmtim në tru. Vendosa të largohem prej tij.
Pak orë para raportit të OSBE/OHDIR, reagon Edi Rama (FOTO LAJM) Teksa vijon procesi i votimit pas zgjedhjeve të mbajtura ditën e djeshme më 30 qershor, kryeministri i vendit Edi Rama k
Neymarit i ka ardh në majë të hundës. Mezor po pres që kjo të mbarojë dhe e vërteta të dalë në shesh (VIDEO) Neymari ka qenë në stacionin policor në Sao Paulo për t’i dhënë përgjigje disa pyetjeve për akuzat për përdhunim të bëra
Wesley Clark: Kosova e meriton të jetë pjesë e BE-së, SHBA pranë jush Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është takuar edhe me gjeneralin amerikan, Wesley Clark. Thaçi ka falënderuar Clark
Letra prekëse e Hazard: Faleminderit që më ndihmuat të realizoj dy ëndrra Eden Hazard i dha lamtumirën Chelsea-t pas 6 vitesh qëndrimi në Stamford Bridge. Belgu ka firmosur tashmë për Realin e M
Zyrtare: Buffon largohet nga PSG, rikthehet në Seria A Legjenda e futbollit, Gianluigi Buffon ka njoftuar se nuk do të vazhdoj kontratën me PSG-në. Ish-portieri i Italisë d
Tenori kosovar falenderon SHBA- në për sjelljen e çlirimit (VIDEO) Tenori i njohur nga Kosova, Ramë Lahaj është një nga tenorët më me zë në vend. Ai ka vendosur të performojë në koncertin
Calhanoglu falënderon Gattuson: Gjithmonë më keni ndihmuar kur isha në vështirësi Hakan Calhanoglu shprehu veten në Instagram duke përshëndetur ish-trajnerin e Milanit, Genaro Gattuson. Turku i detyroh
Zyrtare: Bakyoko i thotë lamtumirë Milanit Tiemoue Bakayoko e ka mbyllur vavneturën të Milani vetëm pas 1 viti. Kuqezinjtë nuk nuk do të shpenzojnë 38 milion euro
De Rossi letër prekëse për tifozët e Romës Në prag të ndeshjes së tij të fundit me fanellën e Romës, kapiteni i verdhekuqve, Daniele De Rossi, i ka kushtuar një le