999 rezultate për

falco

Së shpejti si aktore, Xhensila paska në plan t’i futet kinematografisë dhe sapo e zbuloi (VIDEO) Pak ditë më parë Bes Kallaku mbajti premierën e filmit “Falco” në Prishtinë. Pjesë e premierës ishin artistë të njohu
"Lezeti Falcos", Rasheli rrëmben vëmendjen në premierën e filmit (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci u bë e fmashme si velinë në "Xing me Ermalin" për të arritur së fundmi rolin e aktores në filmin e Bes K
"Nga hajdut në politikan!" Historia e filmit të Bes Kallakut na duket e njohur (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka folur së fundi për subjektin e filmit të tij të ri “Falco” në një intervistë ekskluzive për “RTV Ora”.
"Do t’ju thyhen brinjët së qeshuri", Bes Kallaku publikon trailer-in e "Falco-s" (VIDEO) Bes Kallaku ka publikuar trailer-in e filmit të tij të ri “Falco The Movie” që pritet të dalë shumë shpejt në kinema.
I bënë të gjithë aktor, Bes Kallaku zbulon futbollistin e kombëtares që luan në "Falco" (FOTO LAJM) Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin ‘Falco’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe
La Amerikën për "Falco", sa e pagoi Bes Kallaku Bleonën? (FOTO LAJM) Bes Kallaku na ka premtuar një komedi të jashtëzakonshme dhe shpresojmë ta mbajë fjalën! Megjithatë kur mësuam se pje
"Skenar i jashtëzakonshëm, nuk mund t'i thoja jo", Bleona flet për filmin e Besit "Falco" (FOTO LAJM) Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i ës
Bes Kallaku publikoi prapaskenat e filmit "Falco" (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka zbuluar prej muajsh se shumë shpejt do sjellë filmin e tij të parë që mban emrin ‘Falco’. Xhirimet kanë n
27 vite më parë kur mafia tronditi Italinë: Gjysmë ton dinamit për vrasjen e Giovanni Falcones Si sot 27 vite më parë, mafia do të bënte një goditje të forta ndaj ligjit në Itali duke vrarë me një sasi të madhe dina
Cosa Nostra vetëm shtypi butonin: Fijet që lidhin vdekjen e Falcones me “Gladio-n” 27 vjet pas vrasjes së gjykatësit Giovanni Falcone, të dhëna të reja kanë dalë në sipërfaqe të cilat vënë në dukje një v
”Falcon Heavy” nis fluturimin e parë tregtar ompania e eksplorimit të hapësirës ‘’SpaceX’’ kreu të enjten fluturimin e parë tregtar të raketës së rëndë ‘’Falcon Heav
Shkon nga Shqipëria në Gjilan për të shitur pasaporta falco Në fshatin Bresalc të Gjilanit është arrestuar një i dyshuar shtas i Republikës së Shqipërisë, pasi që i njëjti gjatë ko
Prokuroria italiane zbardh të vërtetën: 20-vjeçarin nuk e kanë vrarë shqiptarët… Prokuroria italiane ka zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20 vjeçarit Italian Emanuele Morgati. 20-vjeçar
Lady Gaga nxjerr "zogun" në fushë në finalen e Superbowlit (FOTO) Lady Gaga ka treguar më shumë seç çfarë kishte parashikuar në finalen e Superbowlit amerikan. Këngëtarja e njohur ka per
SpaceX u rikthehet fluturimeve pas dështimit të provës së parë në shtator (VIDEO) Kompania amerikane e fluturimeve hapësinore, SpaceX iu rikthye misioneve për në orbitë pas incidentit të ndodhur muaj më
"Flash Falcon" aeroplani i së ardhmes (FOTO LAJM) Projektuesi spanjoll Oscar Vinals, së fundmi ka bërë të mundur ndërtimin e avionit të së ardhmes. Vinals ka hedhur për d
Prokurorja Katica Janeva në Palermo të Italisë Prokurorja speciale publike e Maqedonisë, Katica Janeva, në rrjetin social Facebook ka postuar fotografi nga qëndrimi i
Janeva me ”Fondacionin Falcone” për të diskutuar luftën kundër korrupsionit Prokurorja Speciale Publike, Katica Janeva javën e ardhshme do të shkoj në Palermo për të marrë pjesë në konferencën vje
Ford Falcon me 415 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Ford po punon për të sjellë në treg modelin Falcon, i cili pritet të ketë performanca shumë të larta në motor. Modeli i
"Ndalo, jam vrarë", kundërshtari e injoron dhe i shënon (VIDEO) Në finalen e divizionit të parë në Venezuelë mes Zamora dhe Mineiros, stadiumi "Tovar di Barinas" transformohet në një r