999 rezultate për

falas

Këngëtari hap restaurantin e tretë ku të pastrehët mund të ushqehen falas (FOTO LAJM) Pas dy projekteve të suksesshme, këngëtari legjendar, Jon Bon Jovi, ka vazhduar me misionin e tij humanitar dhe së shpej
Klubi i Tiranës hap dyert e stadiumit "Selman Stërmasi" për njerëzit e prekur nga tërmeti Situata alarmante që ka përfshirë Shqipërinë dhe konkretisht qarkun e Durrësit ka bërë bashkë klubet shqiptare të futbol
Elvis Naçi ofron ndihmë për të dëmtuarit nga tërmeti (FOTO LAJM) Pesë viktima janë shënuar deri më tani në Shipqeri nga tëmrmetet e fuqishme që kanë goditur vendin. Gjithashtu janë r
Në Britani propozohet që interneti të jetë falas Një plan i Partisë së Punës për të ofruar shërbim të gjerë të sponsorizuar nga qeveria ka ngritur pyetje se si do të fun
Bashkia e Tiranës e harron premtimin për ushqimin falas në shkolla Në 23 nëntor, dy vite më parë Bashkia Tiranë miratoi projektin pilot për 4 shkolla të kryeqytetit që do të funksiononin
Vaksina kundër gripit, grupet që e përfitojnë falas Që prej fillimit të këtij muaji, në të gjitha qendrat shëndetsore në vend po shpërndahen vaksina kundër gripit. Ditën
1 vit pa presidentin e Leicester: Njeriu që ringjalli tifozët, ai që bashkoi qytetin Sot një vit më parë ka humbur jetën presidenti i skuadrës së Leicester City, Vichai Srivaddhanaprabha. Srivaddhanapra
Berberi ofron qethje falas për këdo që e mposht në videolojën FIFA (FOTO LAJM) Një berber në Angli iu ka ofruar mundësinë klientëve të tij që të fitojnë qethje falas në rast se arrijnë ta mposhtin në
Si të siguroni pije falas në udhëtimin tuaj Në një botë ku kompanitë ajrore janë vazhdimisht duke kërkuar para për çdo shërbim të vogël që e ofrojnë – duke filluar
1500 dollar nata, brenda hotelit super loksoz (FOTO LAJM) Princi Andrew, ish-duka i Yorkut po qëndron në hotelin më të vlerësuar nga Perth me pamje të mrekullueshme të lumit Swan
Për t'u marrë shembull! Dy shqiptarët jo të krishterë restaurojnë falas kishën në Itali Humaniteti nuk njeh fe! Ky është shembulli më i mirë i dhënë nga dy shqiptare në Itali. Pavarësisht se dy shqiptarët
SKANDALI/ 3 minutat e para falas: Vajzave u kërkohet s*ks online në "Call Center" (VIDEO) Emisioni investigative “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një tjetër skandal. Zyra që funksionojnë për seks online por që ma
Premtimi i Braçes: Kush kërkon të ndërtojë banesën e dëmtuar nga tërmeti do marrë falas projektin dhe lejen Zv.kreministri Erion Braçe ka premtuar se duke nisur nga dita e mërkurë, qeveria do të miratojë një ligj ose një VKM e c
Ishte fëmijë i turpshëm: Flet gruaja që ushqente Ronaldon me hamburger falas Është zbuluar punëtorja e McDonald, e cila i jepte hamburger falas, Cristiano Ronaldos, kur ai ishte fëmijë i varfër dhe
Basha: Rama mashtroi me shëndetësinë falas, "vodhi" 385 mln euro (VIDEO) Kreu i opozitës Lulzim Basha ka publikuar një video me denoncime në lidhje me shëndetësinë falas të premtuar nga Edi Ram
Ekziston një ishull ku mund ti bëni pushimet falas (FOTO LAJM) Vende të largëta, nga gjithçka dhe të gjithë, për të gjetur paqen me veten dhe përqendrimin e nevojshëm Pas ishullit
Juventusi, gjeni për "falas": Ylli tjetër që pritet të vijë me kosto zero Nga blerjet e bujshme me kosto zero, te komisionet e pasura për agjentët. Juventusi tashmë e ka treguar veten në këtë dr
Mos i humbisni, 10 truket e bukurisë që nuk ua thotë njeri falas Çdo vajzë dëshiron të jetë e bukur dhe tërheqëse. Për fat të mirë, ju nuk keni nevojë të mburreni me produktet e shtrenj
Sarri e nis me humbje, Tottenham i jep leksione "falas" Juventusit (VIDEO) Juventus e ka nisur me krisje dhe humbje sezonin e ri futbollistik. Kampionët e Italisë janë mposhtur në limitet e kohës
Restoranti i Lionel Messit dhuron ushqime falas për të pastrehët Restoranti familjar i Lionel Messit ka siguruar ushqim dhe pije për të pastrehët në Argjentinë. Vendi është duke kalu