999 rezultate për

falĂ

"As shëndetësi falas dhe as taksa të ulura", Basha zbulon dështimet e Ramës në prag zgjedhjesh Tashmë prej disa ditësh, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha poston në rrjetin social Facebook premtime të cilat
Donnarumma do të largohet falas, destinacioni i tij është Anglia Kanë mbetur rreth katër muaj deri në skadimin e kontratës së Gianluigi Donnarumma por marrëveshja për rinovimin nuk duke
Teksasi goditet nga stuhia: Çifti shqiptar shĂ«rben 500 vakte ushqim falas pĂ«r qytetarĂ«t NĂ« kohĂ«n kur Shtetet e Bashkuara po ballafaqohen me valĂ«n e tĂ« ftohtit dhe nĂ« veçanti Teksasi, ku miliona njerĂ«z kanĂ« mb
Nuk i mbajti premtimet? Basha thumbon Ramën Kreu i PD, Lulzim Basha e ka nisur ditën me një postim në rrjetin social Facebook, ku shkruan se Rama në vitin 2013 prem
Klauzola sekrete e Suarezit: Largohet falas nĂ« qershorin e ardhshĂ«m Luis Suarez Ă«shtĂ« duke shkĂ«lqyer nĂ« La Liga kĂ«tĂ« edicion. MirĂ«po, “Los Rijoblancos” kanĂ« bĂ«rĂ« njĂ« gabim tĂ« vogĂ«l nĂ« d
Basha nxjerr 9 premtimet që nuk u përmbushën kurrë nga Rama Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka vijuar me akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Sipas kryeopozitarit, Rama ka
Rama: Qeveria ka dhënë shtëpi falas, nuk ndodh në asnjë vend Kryeministri Edi Rama ka pasur një komunikim online me qytetarët ku ndër të tjera ka folur edhe për procesin e Rindërtim
Programi për arsimin, Basha premton rritje pagash për mësuesit Kreu i Partisë Demokratike prezantoi këtë të mërkurë programin për arsimin, me të cilin do të garojë në zgjedhjet e 25 p
Vëllai i Pobas i bën "presion" United: Duhet ta shesë tani, ose ai do largohet falas Vëllai i Paul Pogbas, Mathias ka zbuluar se mesfushori i Unitedit nuk është duke menduar rinovimin e kontratës. Franc
Arrihet marrëveshja! 100 pacientë me COVID-19 do të trajtohen falas në Turqi Në vijim të nënshkrimit të Marrëveshjes së Partneritetit Strategjik ndërmjet Shqipërisë dhe Turqisë gjatë ditës së sotme
"Boni t'fala shtetit", Stresi dhe Fero sjellin bashkëpunimin e tyre (VIDEO) Prej disa kohësh Stresi dhe Fero dhanë lajmin se shumë shpejt ata do të sillnin një bashkëpunim. Epo, nuk kemi pse të
Formacion i frikshëm, ja 11 yjet e futbollit që mund t'i marrësh falas në fund të sezonit (FOTO LAJM) Në fund të këtij sezoni shumë lojtarë yje mund t'i marrësh falas, pasi disave ju mbaron kontrata dhe disa kanë vendosur
Do të jetë falas dhe pa detyrim, cilat kategori do të vaksinohen të parat Shqipëria do të marrë 10 750 doza të vaksinës kundër koronavirusit në gjatë javëve në vijim dhe sipas kryeministrit Rama
Vaksina e COVID-19 në Shqipëri, Rama: Falas dhe jo e detyrueshme për qytetarët! Kryeministri Edi Rama thotë se vaksina kundër koronavirusit do të jetë falas dhe jo e detyrueshme për qytetarët. Në m
Tërmeti shkatërrimtar në Kroaci, shqiptari nga Hasi shpërndan bukë falas (FOTO LAJM) Një tërmet 6.3 shkallësh goditi sot Kroacinë, ku është shënuar viktima e parë që është një vajzë 12 vjeçare. Menjëher
ZYRTARE: Diego Costa largohet nga Atl Madrid, tani blihet falas Këtu përfundon aventura e Diego Costa te Atletico Madrid. Klubi nga kryeqyteti spanjoll në fakt ka komunikuar përfun
Vrau shokun e ngushtĂ«, shqiptari i shpĂ«ton dĂ«bimit nga Britania falĂ« gjykatĂ«ses NjĂ« vrasĂ«s skizofren paranojak i ka shpĂ«tuar dĂ«bimit nĂ« ShqipĂ«ri pasi njĂ« gjykatĂ«s vendosi qĂ« ai mund tĂ« ‘dĂ«mtojĂ« tĂ« tje
Ozil shfaq sërish zemrën e madhe për festat e fundvitit Mesut Ozil përveçse që është njëri ndër futbollistët më të pasur në botë, ai gjithashtu është njëri nga më bujarët. A
A do jetë falas vaksina? Filipçe jep përgjigjen definitive Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe bëri të ditur se vaksinimi kundër virusit korona do të jetë falas për të gjithë q
"Falas dhe pa detyrim", Rama flet për vaksinën anti-Covid Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij për mediat, ka përmendur edhe vaksinën për COVID-19 ndërsa u shpreh se ajo do