999 rezultate për

faktin

Armenia me njoftim zyrtar për ndeshjen me Shqipërinë Pas provave të suksesshme të UEFA-s në Superkupën e Europës në Budapest më 24 shtator, ku maksimumi i spektatorëve të le
Nga njerëzit e thjeshtë te kokat e krimit, java e zezë trondit shqiptarët (FOTO LAJM) Jemi vetëm pak ditë nga fundi i muajit i cili nuk ka qenë aspak i qetë, por i mbushur me atentate të bujshme dhe krime q
Mos e humbisni: Tërbohet keq Gattuso, shikoni çfarë bën në stërvitjen e Napolit (VIDEO) Gennaro Gattuso nuk mund të heqë dorë kurrë nga grinta dhe loja e ashpër. Edhe pse ka disa vite që është larguar nga
Lë pas Krujf dhe Koeman, ja kush u shpall holandezi me më shumë ndikim në botën e futbollit Menaxheri Mino Rajola është shpallur holandezi me më shumë ndikim në botën e futbollit, sipas një votimi të zhvilluar ng
CHAMPIONS/ Dy super "derbi" na presin sonte Sonte Champions mbyll ndeshjet e para të fazës së 1/8 me dy super ndeshjet Real Madrid - Manchester City dhe Lyon -Juven
5 gjallesa që mund të jetojnë "pas vdekjes" Dihet se ka shumë gjallesa të cilat mund të jetojnë edhe pas vdekjes pa kurrë farë vështirësie ose të paktë me mungesën
Gruaja që surprizoi burrin tek Arbana Osmani: Trilluam, na mbajtën 3 muaj me bukë Një grua nga Burreli, me emrin Elida ka treguar se hera që ajo e dërguar bashkëshortin e saj, Arianin, për ta surprizuar
Arbenita tregon arsyen e jetës , por si do e pres Fero faktin që nuk është ai (FOTO LAJM) Ata janë përfolur së fundmi për një ndarje të mundshme, pasi kanë zhdukur të gjitha fotot e përbashkëta në Instagram. Ng
Modelet e palltove që do të bëjnë namin këtë vjeshtë, siguroni njërën (FOTO LAJM) Nëse jeni të mërzitur për faktin që vera po mbaron dhe do të hiqni dorë nga veshjet e shkurtra, ngushëllohuni me faktin
Komentohet për faktin se nuk di të plaket, habit me daljen e fundit Shyhrete Behluli (FOTO LAJM) Hitet "Vëlla e motër", "Bijat", "Ende e dua", menjëherë ju kujtojnë këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli
Flaka Krelani flet hapur për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një na këngëtaret më zë më potent që ka Kosova. Ajo numëron shumë këngë në repertorin e saj muzikor
Gjithçka që duhet të dini për ariun që sulmon Prizrenin, a duhej dënuar me vrasje? Ka më se një muaj që ariu më i famshëm i Kosovës është bërë temë e gjerë diskutimi. Ky ari, i cili jeton në rrethinën e
Inter synon yllin gjerman të Manchester City-t Tetë milionë euro në sezon për të bindur Ilkay Gundogan. Sipas "Tuttosport", kjo do të jeta oferta që Interi do të
Del videoja, si dukej Bora Zemani këngëtare (VIDEO) Moderatorja e njohur Bora Zemani prej vitesh tashmë është bërë pjesë e ekranit dhe ka prezantuar një sërë emisionesh të
I kërkoi divorcin, Maradona kërcënon me prerje koke ish-bashkëshorten (FOTO LAJM) Ish-Legjenda e futbollit Diego Armando Maradona është ndarë nga e dashura e tij, Rocio Olivia, pas 6 vitesh martesë së.
Sot një nga moderatorët më të njohur, por dikur bënte llaç e ngrinte tulla (VIDEO) Moderatori i njohur Alban Dudushi është shumë i dashur për publikën për shkak të natyrës së tij popullore dhe të ngrohtë
Sonte luhet superfida Flamurtari-Skenderbeu Supersfida mes Flamurtarit dhe Skënderbeut, që do të luhet mbrëmjen e së hënës, do të mbyllë kuadrin e javës së katërt t
Momente tensioni, mbrojtësi tallet keq me sulmuesin (VIDEO) Edhe pse vetëm një ndeshje miqësore, nuk ka kaluar pa tensione sfida mes shteteve fqinje, si Amerikës dhe Meksikës.
Babai vret tre fëmijët, gruan dhe veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Mersin të Turqisë. Pesë persona janë gjetur të vdekur në një shtëpi, prej të c
Fund i dhimbshëm për qenin që tmerronte krokodilët (VIDEO) Një qen që ishte bërë i njohur për faktin se terrorizonte krokodilët për më shumë se nëntë vite, është mbytur pikërisht