999 rezultate për

fajtoret

Ilir Beqja zbulon arsyen e infektimeve në masë COVID-19: Fajtorët në Jug të vendit "Beteja kryesore këtë javë është në bregdetin e Jonit. Beach bar më beach bar dhe club më club. 24 orë në çdo ditë. Duke
OBSH sulmon të rinjtë: Jeni fajtorët e shpërndarjes së COVID-19 Të lodhur nga mbyllja në shtëpi dhe me dëshirën për të shijuar ditët e verës, të rinjtë në disa vende po kontribuojnë në
"Jeni ju fajtorët e virusit", futbollisti i ekipit spanjoll akuza drejt UEFA-s Futbollisti i Valencias, Daniel Wass, sulmon UEFA-n në mënyrë të drejtpërdrejtë për zgjedhjen që vendosi të luhej ndeshj
Ambasada Amerikane jep mesazhin e fortë: Mos i lejoni fajtorët të shpëtojnë "Mos i lejoni fajtorët të shpëtojnë. Mos i lejoni të pafajshmit të vuajnë..." Ambasada Amerikane në Tiranë ka shpërnd
Korrupsioni dhe krimi i organizuar, 2 fajtorët kryesorë që nuk çojnë Kosovën në BE Politizimi i administratës publike, korrupsioni, krimi i organizuar, si dhe sistemi gjyqësor jo efikas mbeten fajtorët k
Tërmëti mori 51 jetë, Kujtim Gjuzi "zbulon" tre fajtorët që shkaktojnë tragjedi në Shqipëri Kujtim Gjuzi ka reaguar për herë të parë pas tërmetit të 26 nëntorit i cili mori 51 viktima në rang kombëtar. "A ka
Negociatat/ Maqedonia në zgjedhje, Rama e Basha 'zihen' nga Facebook-u për fajtorët Pak ditë më parë Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut mori përgjigjen negative për hapjen e negociatave. Ndërkohë që në Maqe
Meta e thotë hapur: Kush janë dy fajtorët e krizës politike në Shqipëri Presidenti Ilir Meta i ftuar në "Opinion" ka dhënë detaje të zgjeruara në lidhje me krizën politike në vend. Meta th
Mourinho tregon fajtorët për humbjen me West Ham Manchester United ka pësuar një humbje të rëndë në fushën e West Ham, ku është mundur 3-1. Jose Mourinho, i cili rreziko
Khedira tregon fajtorët e vërtetë për humbjen e Gjermanisë Sami Khedira ka pranuar se faji për atë dështim të Gjermanisë nuk i mbetet vetëm trajnerit por është i të gjithë lojtarë
Tifozët gjermanë kërkojnë fajtorët pas eleminimit Gjermania pësoi një eleminim vërtetë të trishtë në këtë Botëror dhe e mbylli këtë aventurë të hidhur në vendin e fundit
Qrimaj e ka sërish me shtetin, kërkon shpërmblimin dhe akuzon fajtorët për situatën Erkand Qerimaj ësh të një ndër sportistët e peshëngritjes që, shpeshherë, na ka bërë krenarë, duke ngritur lart flamurin
Çeku flet për listat e veteranëve, kush janë fajtorët sipas tij Numri i madh i veteranëve nuk është problem, vlerëson Agim Çeku, duke iu përgjigjur akuzave që po i bëhen në drejtim të
Sulmi ndaj Kajtazit, Hoxhaj: Shqetësues dhe i papranueshëm Në lidhje me sulmin ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi ka reaguar edhe Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj. Ngjar
Musliu: Lideri i vogël kërkon fajtorët, lideri i madh spastron fajtorët Nga Bexhet Musliu - Drejtor i Agjencisë Zhurnal Koha për vendime të duhura, të rënda, të drejta, por para së gjitha
Berisha “gjen fajtorët”: Ja kush ia vuri zjarrin Bibliotekës Kombëtare Ditën e djeshme u raportua në media se në katin e nëndheshëm të Bibliotekës Kombëtare në Tiranë ra zjarr. Ish Kryeminist
Autori i filmit mbi Gërdecin: Çfarë di unë për ngjarjen dhe fajtorët Gazetari kanadez Guy Lawson është autori i librit “Armët dhe çunat” dhe është bazuar tek tragjedia e Gërdecit e ndodhur
I dhunuan gruan në shtëpi, gazetari investigativ: Gjejini fajtorët, nuk është hera e parë që kërcënohem Familja e gazetarit të Gjirokastrës Telnis Skuqi prej disa vitesh mësohet se gjendet në një valë kërcënimesh dhe dhune n
Tahiri: Fajtorët e “21 janarit" nuk janë dënuar akoma Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka deklaruar se “Drejtësia për 12 janarin” nuk është vendosur akoma. Tahiri u shp
Mbyllen hetimet për vrasjen e Ardit Gjoklaj, Prokuroria shpall fajtorët Hetimet për vrasjen e Ardit Gjoklajt brenda landfillit të Sharrës janë drejt mbylljet dhe mësohet se Prokuroria, do të d