999 rezultate për

fajtor

Ish-presidenti i Ukrainës shpallet tradhëtar pse kërkoi ndryshimin e kufirit Një gjykatë në Kiev e shpalli ish-presidentin e Ukrainës, Viktor Yanukovych, fajtor për tradhti dhe për bashkëpunim në p
Apeli liron nga dënimi me burg të akuzuarit për korrupsion Rreth 8 muaj pasi Gjykata Themelore e Prishtinës, e kishte gjetur fajtor dhe dënuar 10 ish-inspektor të ndërtimit të Kom
Vetëm 1 vit burg dhe nuk do të hyjë në qeli për Mujën Ish-kryetari i Komunës së Prizrenit, Ramadan Muja, është dënuar me 1 vit burgim unik me kusht, pasi është gjetur fajtor
Burg për avokatin e Trumpit, reagimi i tij është i pabesueshëm Ish-avokati i presidentit Trump, Michael Cohen, u dënua me 3 vjet burg pasi u deklarua fajtor për një numër kriminesh li
“Gjendet fajtorja”, këngëtarja habit me postimet për Elvanën Që prej vrasjes në Bllok, Elvana është zhdukur nga rrjete sociale. Ajo nuk ka postuar asnjë fotografi as ka bërë ndon
Nesër del fajtori i aksidentit ku vdiqën katër shqiptarë Tre ekspertë të komunikacionit janë caktuar për të hetuar shkaqet dhe fajësinë për aksidentin tragjik në rrugën magjistr
Marrëzia s'ka fund, ky djalë bëhej si grua për të shkuar me djem Një 33-vjeçar anglez u dënua me 15 vite burg, pasi u shtir se ishte femër, duke mashtruar së paku katër meshkuj, për të
LISTA/ 11 "drejtorët legena" që Rama i shkarkoi si fajtorë për problemet me qeverisjen Del lista me emrat e 11 drejtuesve socialiste ne rrethe qe u shkarkuan dje pas mbledhjes se Kryesise se Partisë Socialis
Mourinho tregon fajtorët për humbjen me West Ham Manchester United ka pësuar një humbje të rëndë në fushën e West Ham, ku është mundur 3-1. Jose Mourinho, i cili rreziko
U vesh si bari? Ky stilist është "fajtori" për veshjet e çuditshme të Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është një ndër kryeministrat më të komentuar për veshjen e tij. Me një stil ndryshe, shumë lar
Noizy pendohet për sherrin me Babastars: Jam fajtor, kërkoj falje! "Unë ndihem me të vërtetë fajtor. Nuk e di a do të më pranohet kjo por kërkoj falje, kjo ka ndodhë, ne jemi të rinj dhe
Rrëfimi tronditës i familjes për vdekjen e tre grave nga treni, kush është fajtori (VIDEO) Mungesa e një laurë e cila sinjalizon kalimin e një treni ka rezultuar me tragjedi në Bajraktari të Shipolit të Mitrovic
Arrestohet në Britani shqiptarja me dy emra, akuzohet për trafik droge 7 vite burg ka qenë dënimi për një të re shqiptare e cila është gjykuar nga një gjykatë britanike, për përfshirje në një
Do vrisnin Selën, por të akuzuarit nuk ndihen fajtorë Të akuzuarit për ngjarjet në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 27 prill të vitit të kaluar, të cilët akuzohen për r
Në këtë shtet nëse jeni fajtor në aksident rrugor dënoheni me vdekje Dy ditë demonstrata të dhunshme në Daka, pas një aksidenti fatal, i shkaktuar nga gara mes dy autobusëve për të marrë pa
Koçan nuk ndihet fajtor I akuzuari i parë në lëndën "Trust", Sead Koçan sot në fjalët përfundimtare tha se, përskaj të thatit digjet edhe i njom
Te Anglia gjendet fajtori për eliminimin nga Kupa e Botës Ne Angli pas eliminimit nga Botërori që i bëri Kroacia po mundohet të gjejnë se çfarë nuk shkoi siç duhet në skuadër.
Turqia rekord në 14 vite për inflacionin, "fajtore" qepa e thatë! Instituti i Statistikave Turke (TSI), sipas të dhënave nga 14 vitet e fundit, inflacioni vjetor është rritur në 15.39 %
Khedira tregon fajtorët e vërtetë për humbjen e Gjermanisë Sami Khedira ka pranuar se faji për atë dështim të Gjermanisë nuk i mbetet vetëm trajnerit por është i të gjithë lojtarë
Tifozët gjermanë kërkojnë fajtorët pas eleminimit Gjermania pësoi një eleminim vërtetë të trishtë në këtë Botëror dhe e mbylli këtë aventurë të hidhur në vendin e fundit