999 rezultate për

faji

Mposhti ish-ekipin e tij, Immobile: Ndryshim mentaliteti sonte, atje dështova për fajin e tyre Lazio mundi Borussia Dortmund 3-1 dhe fitoi 3 pikët e para në Ligën e Kampionëve. Protagonist absolut është Ciro Immo
Projektligji për pandeminë, deputetja e AAK-së kritika Qeverisë Deputetja e AAK’së, Teuta Haxhiu ka kritikuar Qeverinë për mosprezencën në seanca të Kuvendit, raporton Gazeta Express.
HOROSKOPI/ Problemi nuk qëndron tek ju në dashuri, faji është i personit tjetër Dashi Ata që janë vetëm nuk duhet të druhen dhe nuk duhet të mendojnë se janë të pafat, vetëm sepse mbështeten tek nj
71-vjeçari nuk e kishte dhunuar as gruan as vajzën, bashkëshortja: Faji i fqinjëve! Ndërkohë që Lefter Zhidru u ekzekutua nga RENEA pasi deklarohej si i dhunshëm ndaj gruas dhe vajzës, ka habitur bashkësh
"Kryqëzohet" nga fansat për gjuhën, Arbana: Nuk është faji im që s'dini (FOTO LAJM) Me hovin e shpejtë që morën rrjetet sociale, u theksua edhe globalizmi. Duam apo s’duam ne, kufijtë në këto platforma on
Nëse ju janë vonuar periodat më shumë 3 javë, "faji" i takon këtyre 4 gjendjeve Vonesa e periodave mund të sjellë dy reagime që i kundërvihen njëra-tjetrës: gëzim, por edhe ankth pasi gjëja e parë që
"Marr përgjegjësitë e humbjes, ishte faji im", Gjasula: Shumë e vështirë të krijoje raste Klaus Gjasula mori përgjegjësitë e humbjes së sotme ndaj Lituanisë. Në prononcimin pas ndeshjes për mikrofonin e “Supers
Ekonomia në rrënim, por nuk e ka fajin vetëm COVID-19 Pandemia e Covid-19 nxori në pah problemet e hershme që ka ekonomia jonë, të cilat duhet të ishin adresuar me kohë, por
Pas 20 vitesh Victoria Beckham thyen dietën dhe fajin e ka David (FOTO LAJM) Victoria Beckham ndjek një dietë strikte, pa karbohidrate që prej vitit 2001. Por gjatë periudhës së karantinës ndodhi d
Dy persona humbën jetën, Zuckerberg pranon fajin Shefi ekzekutiv i Facebook-u, Mark Zuckerberg, thotë se kompania që ai drejton bëri gabim që nuk hoqi këtë javë postimin
Nuk është faji i vapës, ja përse keni vazhdimisht skuqje dhe kruajtje të gjoksit Jo të gjitha shenjat apo ndryshimet në strukturën e gjirit, paralajmërojnë një problem serioz. Shpesh abuzohet me të ash
Erion Veliaj kryetar i Tiranës, Jul Deda shpërthen ndaj Metës: Faji është i joti! "Ti Like, e meriton një gjë të tillë, se çfarë do mbjellësh do korrësh. Të kishe dhenë urdhër në 2015-tën të votohej Hal
PD për kaosin në Kakavijë: Fajin e ka Rama që e shndërroi Shqipërinë në zonë të kuqe Edhe Partia Demokratike ka reaguar lidhur me situatën kaotike në pikat kufitare me Greqinë, ku mijëra qytetarë janë duke
Çoroditje me përgjigjet e tamponëve, reagon ISHP: Fajin e ka PD Instituti i Shëndetit Publik ka reaguar lidhur me denoncimet e bëra kryesisht nga Partia Demokratike, se testimet që kry
Sondazhi i Marca: Pse gaboi Barça dhe i kujt është faji? Ja kë zgjedhin tifozët (FOTO LAJM) Barcelona humbi titullin e La Liga teksa në ndeshjen e parafundit katalanasit u mposhtën në shtëpi 1-2 nga osasuna, shkr
Po shpërndajnë virusin? Reagojnë infermierët: Nuk është faji ynë, në spitale mungojnë materialet Javët e fundit bluzat e bardha janë bërë targetgrupi më i prekur nga Covid-19 dhe ndaj tyre ka vërshuar një lumë kritika
BE nuk i hapi kufijtë për shqiptarët, Mustafa Nano: Ja kush e ka fajin Gazetari Mustafa Nano mendon se Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca është përgjegjës dhe bashkëvendimmarrës në mb
Nuk është faji i vapës, ja përse keni vazhdimisht skuqje dhe kruajtje të gjoksit Jo të gjitha shenjat apo ndryshimet në strukturën e gjirit, paralajmërojnë një problem serioz. Shpesh abuzohet me të ash
Mjeku i njohur sulmon ashpër Manastirliun: Fajin për përhapjen e COVID-19 e ka qeveria Mjeku i njohur, Petrit Vargu i është drejtuar ashpër qeverisë e cila sipas tij po ua lë fajin qytetarëve për përhapjen e
Seri gabimesh, Luiz merr përsipër humbjen ndaj Man.City-t Luiz prodhoi një katalog gabimesh në një paraqitje të tmerrshme 25 minutëshe, pasi Arsenali me 10 lojtarë pësoi humbje n