999 rezultate për

fajesise

Shtyu një person te nënkalimi, i akuzuari e pranon fajësinë Nexhat Blakqori, i cili akuzohet se nga pakujdesia kishte privuar nga jeta, tani të ndjerin, Gani Rama, në korrik të kët
Vrau vajzën dhe gruan, babai pranon krimin dhe shpreh pendesë Pjetër Nrecaj e pranoi para gjykatës fajësinë për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës në gusht të këtij viti në fshatin B
Tahiri drejt pafajësisë, çfarë po ndodh me dosjen e tij Hetimi ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri duket se do zgjasë edhe pas muajit Tetor, kohë kur përfundon afati
Pas pafajësisë Hasani hidhet në sulm ndaj Marjan Demës Gjatë ditës së djeshme në plot 19 faqe aktgjykim, Gjykata e Apelit ka arsyetuar gjetjet e saj përkitazi me pretendimet e
Ky është reagimi i Krasniqit për shpalljen e pafajësisë së Limajt Zëvendës kryeministri i vendit, Fatmir Limaj u shpall sot i pafajshëm për të gjitha pikat e aktakuzës për rastin gjyqës
Ryshfet në këmbim të pafajësisë, zbardhen dy akuzat mbi gjyqtarin e Apelit Ditën e djeshme është ndaluar nga Policia e Shtetit gjyqtari i Apelit Shkëlqim Miri dhe gjatë kontrollit në banesë iu gj
Xhelal Mziu: Nuk do kërkoj dëmshpërblim pas pafajësisë Xhelal Mziu deklaron se nuk do kërkoj dëmshpërblim pas vendimit të pafajësisë të dhënë nga Gjykata e Apelit. I ftuar në
Pas pafajësisë Mziu feston duke eksploruar me skaf (FOTO LAJM) Pas dhënies së vendimit nga ana e Gjykatës së Apelit, ku e shpalli të pafajshëm kreun e Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu,
PS publikon certifikatën e pafajësisë për Artur Bushin Sot PS ka reaguar pas akuzave të PD në lidhje me deputetin socialist Artur Bushi, që sipas demokratëve, është arrestuar
Udhëzim për definimin e korrupsionit të nivelit të lartë Kryeprokurori i Shtetit Ismet Kabashi, kryeprokurorja e prokurorëve të EULEX-it znj. Jaroslava Novotna dhe kryeprokurori
Fajësia e Ojdaniqit dëshmoi krimet serbe në Kosovë Pranimi i fajësisë për krimet e kryera ndaj popullatës civile shqiptare në Kosovë nga ana e ish-shefit të Shtabit të Ush
Haradinaj viziton sot Tiranën Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, do të zhvillojë sot takime zyrtare në Tiranë, në të parën vizitë zyrtare n
Pafajësia për Kasajn, PS: Vendimi absurd Partia Socialiste e ka cilësuar si vendim absurd shpalljen e pafajësisë për Armando Kasajn, ish shefin i IT-së në Kryemi
Lohan nuk pranon fajësinë Aktorja hollivudiane, Lindsay Lohan, do të deklarohet e pafajshme për vjedhje në gjyq, ndonëse videot e sigurisë së një
Ekskluzive për albeun: Elona Farka prononcohet pas vendimit të pafajësisë Elona Farka, flet për herë të parë për një media, pas vendimit të Gjykatës së Shkallës së Parë të Tiranës, vendim i cili