999 rezultate për

fajdeve

Banda e fajdeve në Shkodër, familjarët akuzojnë ish-prefektin për denoncimin Familjarët e të dyshuarve për fajde që u arrestuan në Shkodër akuzojnë ish-prefektin, Paulin Radovani, se ka përvetësuar
Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdexhinjve të Shkodrës Zbulohet roli i policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u
20 makina dhe çanta me para, çfarë iu kapën grupit të frikshëm të fajdeve në Shkodër (VIDEO) Policia i ka sekuestruar një sasi të madhe parash dhe armë grupit të personave të arrestuar gjatë paradites së sotme, të
Vetëvrasjet e mistershme në Kosovë, nxiten nga fajdet (VIDEO) Dhjetëra faqe përgjimesh ku përshkruhen kërkesat dhe lutjet për t’i ndaluar obligimet, nuk i kishin mjaftuar gjykatës pë
Të luftohet fenomeni i fajdeve! “Është një rajon që ballafaqohet me problemet të shumta edhe të natyrës politike dhe për shkak të specifikave që ka ky v