999 rezultate për

fadhel

Siri/ Gazetari plagoset nga predha gjatë transmetimit direkt (VIDEO) Fadhel Milad, gazetari i Al Jazeera, po transmetonte direkt kur papritur u godit nga një predhë. Fadhel Milad dhe kam
Deputeti në Kuvajt vdes gjatë seancës parlamentare (VIDEO) Deputeti i Parlamentit të Kuvajtit, Nabeel el Fadhel, ka vdekur gjatë seancës plenare, kurse shkaqet mbeten ende të paqa