999 rezultate për

facetime

Rrëqethëse! Prag vdekjes, vajza u detyrua t'i thoshte nënës lamtumirë nga FaceTime Një grua në Washington u detyrua ti thoshte lamtumirë nënës së saj para vdekjes me Facetime, pasi e moshuara ishte infek
Shqiptarët nuk ndalen në burgjet e Britanisë, flasin hapur me familjarët dhe miqtë nëpërmjet telefonit Të burgosurit shqiptarë në burgjet e Mbretërisë së Bashkuar përdorin celularë për të komunikuar me miqtë dhe familjet e
Google nxjerr aplikacionin e ri për video-telefonata (VIDEO) Google ka nxjerrë aplikacionin e ri të video-telefonatave të quajtur Duo. Ky aplikacion është kundërpërgjigja e Googl
Shërbimi video-chat, Google sfidon Apple Google ka lansuar shërbimin e saj video chat për telefonat e mënçur Android për të konkurruar me aplikimin e Facetime në