999 rezultate për

facebook-ut

Memedi i acaruar: Patriotët e Facebook-ut të mos na japin mend (FOTO LAJM) Kryetari i RDK-së Vesel Memedi, me anë të një postimi në Facebook i ka bërë thirrje patriotëve në lidhje me dhunën në Ku
Video gazmore, si u "acarua" Rama me përdoruesit e Facebook-ut (VIDEO) Kryeministri Edi Rama njihet si një ndër politikanët që nuk i ka aspak punët mirë me median dhe sidomos me rrjetet socia
Shqiptarët manjakë të Facebook-ut, zbulohet shifra e "frikshme" (FOTO LAJM) Shqiptarët njihen si përdorues të gjerë të rrjetit sociale Facebook duke arritur edhe shifra rekord në raport me populls
Përdoruesit e Facebook-ut jetojnë më gjatë Në botën tonë gjithnjë e më të globalizuar, gjithnjë e më shumë njerëz janë duke jetuar larg familjeve dhe vendlindjes s
Shqiptarët dynden për ta ofenduar, arbitri gjerman mbyll faqen e Facebook-ut (FOTO LAJM) Tifozët shqiptarë e kanë përjetuar keq humbjen 0¬-3 në shtëpi përballë Izraelit, dhe për ta fajtori kryesor është padysh
Zbardhen detajet/ Si e përdhunuan "dy djemtë e Facebook-ut" vajzën që jeton në Greqi Një vajzë 22 vjeçe denoncoi në Komisariatin Nr. 4 në Tiranë, se është përdhunuar nga dy persona. E.Q., thotë se dy djemt
Njihen përmes Facebook-ut, pasi dehen 25 vjeçari e përdhunon në një hotel Update- Pas raportimit nga ana e policisë lidhur me denoncimin që ka bërë një e re pasi është përdhunuar, tashmë janë zb
Zbulon se djali ka kancer falë Facebook-ut Julie Fitzgerald, mamaja e një djali 2 vjeçar, në rrjetin social Facebook kishte lexuar që një shkëlqim i bardhë në sy m
Zhdukja e vajzës/ Policia identifikon djalin e Facebook-ut Vijojnë kërkimiet nga policia e Durrësit për të gjetur vendndodhjen e adoleshentes 16- vjeçare nga Sukthi, e cila u larg
16 vjeçarja e zhdukur: Ika me të dashurin e Facebook-ut Historia e dashurisë që ka nisur në rrjetin social Facebook, dyshohet se është dhe pista kryesore e zhdukjes së 16-vjeça
Kosova zyrtarisht në UEFA, Rama: Urime vëllazërore (FOTO) Edhe kryeministri Edi Rama ka përshëndetuar anëtarësimin e Kosovës në UEFA, e cila u pranua sot zyrtarisht gjatë Kongres
“Duartrokitës në Kongresin e PS”, ja kush është hajduti i Facebook-ut të Zyrës së Punës Jo pak bujë bëri postimi i njoftimit zyrtar nga ana e Zyrës së Punës Durrës, ku kërkoheshin mbështetës, të cilët duhet t
Mashtron shtetasen e huaj përmes Facebook-ut, shqiptari e lë mes katër rrugëve Një tjetër histori Facebook-u nuk ka përfunduar aspak mirë, e ku protagonist është bërë një shqiptar me një të huaj, i c
Mashtronte femrat italiane përmes Facebook-ut, shqiptari kapet pas tre denoncimeve Një shqiptar i cili i gënjente femrat përmes në profili në Facebook, e më pas afrimitetit me to i përdhunonte, tashmë ka
MOS E HUMBISNI KËTË OFERTË: Merrni 50 euro për të tregtuar me aksionet e Facebook-ut në tregun global financiar! Aksionet e Facebook-ut që nga fillimi i vitit 2015 deri tani u rritën 18.2% dhe në bazë të vlerësimeve të ekonomistëve k
Mësoni anglisht lehtësisht përmes Facebook-ut Mësimi i një gjuhe githmonë ka qenë një sfidë për të rinjtë. Ekzistojnë mijëra libra me metoda të ndryshme për të mësuar
Kuqezinjtë e vegjël "pushtojnë" rrjetet sociale (FOTO LAJM) Sa më shumë afrohet ora 20:45 aq më shumë shtohen emocionet e tifozëve shqiptarë për sfidën kundër Danimarkës. Prej disa
Gënjen nëpërmjet Facebook-ut 13 vjeçaren, kapet 39 vjeçari abuzues Rrjeti social Facebook fatkeqësisht ka shërbyer për njohjen dhe më pas "peshkimin" nga ana e një 39 vjeçari i cili ka kr
Në BDI “plas” lufta përmes Facebook-ut Një grup që kërkon reforma brenda partisë, ndërsa një tjetër akuzon personat e apostrofuar si reformues. Një luftë e kët
Lutja e fundit e Komandant Shqiponjës: O All-llah na fal dhe na ndihmo të gjithëve! (FOTO) Kjo ishte edhe lutja e fundit e të ndjerit Xhemail Rexhepi i njohur për opinionin si Komadant Shqiponja. Ai në një p