999 rezultate për

facebook-u

"Nuk ka s*ks pa para", vajza harron Facebook-un hapur, shokohen prindërit Një 25-vjeçare, nënë e dy fëmijëve, pas divorcit është kthyer tek prindërit. Ngado që shkon ajo poston fotografi në Inst
Dy persona humbën jetën, Zuckerberg pranon fajin Shefi ekzekutiv i Facebook-u, Mark Zuckerberg, thotë se kompania që ai drejton bëri gabim që nuk hoqi këtë javë postimin
Basha tregon punën më të mirë nga Rama: Facebook-un e ka qarë! Kryeopozitari Lulzim Basha ka treguar sipas tij të vetmën "punë të mirë" të kryer nga qeveria Rama gjatë pandemisë.
Është infektuar me koronavirus? Reagon futbollisti i Kombëtares: Nuk jam i infektuar, më kanë vjedhur "Facebook-un" Leonard Maloku fatmirësisht nuk është infektuar me koronavirus. Futbollisti i Kombëtares Shpresa ka përgënjeshtruar l
Kaq vjeç mbushi Facebook-u Facebook bën plotë 16 vjeç. Një ndër rrjetet e para sociale që arriti të lidhë miliona njerëz anë e mbanë botës, mbetet
Negociatat/ Maqedonia në zgjedhje, Rama e Basha 'zihen' nga Facebook-u për fajtorët Pak ditë më parë Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut mori përgjigjen negative për hapjen e negociatave. Ndërkohë që në Maqe
"Fol me budallain të heqë Facebook-un": Përgjimi zbulon panikun tek grupi pas zbulimit Fillimi i arrestimeve nga policia ndaj grupit tw madh tw personave tw pwrfshirw nw njw swrw krimesh ka vwnw alarmin tek
Harroi Facebook-un hapur, burri zbulon se gruaja ishte në lidhje 33-vjeçari, Seth Megow u martua me gruan e tij qëkur ajo ishte vetëm 19 vjeç. Për disa vite ata ishin të lumtur dhe së b
Harroi Facebook-un hapur, babai i 4 fëmijëve zbulon se gruaja ishte në lidhje 33-vjeçari, Seth Megow u martua me gruan e tij qëkur ajo ishte vetëm 19 vjeç. Për disa vite ata ishin të lumtur dhe së b
Gjen hapur Facebook-un e gruas, e gjithë familja shkatërrohet (FOTO LAJM) 33-vjeçari, Seth Megow u martua me gruan e tij qëkur ajo ishte vetëm 19 vjeç. Për disa vite ata ishin të lumtur dhe së b
Djali i Berishës me status Facebook-u sulmon ndërkombëtarët Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka bërë një reagim të
"I vrava për Facebook-un"! Flet i dyshuari për krimin e dyfishtë në Laç (FOTO LAJM) Një debat i nisur për publikimin e fotove në rrjetet sociale dyshohet se është bërë shkak për nisjen e sherrit që përfun
"Të lumtë dora", çfarë po ndodh në Facebook-un e Salianjit pas sherrit me Gjonin (FOTO LAJM) Në të gjithë mediat shqiptare u përfol për sherrin që ndodhi mbrëmë pas një emisioni televizv mes Ralf Gjonit dhe Ervin
600 milion llogari në rrezik, ndryshoni fjalëkalimin e Facebook-ut Facebook ka dështuar sërish në sigurinë kibernetike, që do të thotë se duhet të konsideroni mundësinë për të ndryshuar f
Misteri i bllokimit më të madh të Facebook-ut dhe Instagramit Rrjeti social Facebook përjetoi ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet e tij kyçe kanë qenë të papërdo
Kujdes, nëse shani Facebook-un ose Zuckerbergun e pësoni rëndë Nëse jeni të pakënaqur me Facebook dhe punonjësit e tij dhe kërkoni ta shfryni inatin me komente apo postime në rrjetin
Bën të dashurën për spital vetëm se ndryshoi profilin e Facebook-ut (FOTO LAJM) Lois Ashton u rrah barbarisht nga i dashuri i saj vetëm se ndryshoi foton e profilit të Facebook. Ngjarja ka ndodhur
LIVE/ Rama flet nga Facebook-u me studentët, plas ironia sheshit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka dalë në një bashkëbisedim me studentë të zgjedhur për tij, të cilët sipas protestuesve nuk i pë
Zuckenberg ka humbur kontrollin e Facebook-ut Mund të ketë shumë pas dyshim se kontrolli monopol mbi të dhënat personale të miliona njerëzve dhe rrjedha e lajmeve dhe
Rama si showman Facebook-u dhe si shtetar kolltuku! Edi Rama është politikani që e ndan në tre shtresa komunikimin e tij publik, nisur edhe nga kanali i komunikimit. Ku