859 rezultate për

facebook

Supermodelja shqiptare mburret nė Facebook, mėrzitet kur bėn shopping Shpesh femrat nuk mėrziten kur bėjnė shopping, por ka edhe nga ato persona, tė cilėt kohėn e kanė tė ēmuar dhe se tė shp
Mbulohet Ēiljeta, mbyll Facebook-un Jemi mėsuar ta shohim Ēiljetėn teksa zhvishet nė klipe, e ndėrsa kohėt e fundit ajo mė shumė po tregohet njė nėnė e pėrk
'Ngacmon vajzat', Ēiljeta krenohet me djalin (FOTO LAJM) Ēdo ditė e mė shumė po na surprizon djali i Ēiljetės, ndėrsa shikohet nėn shoqėrinė e vajzave tė vogla. Ēili me shumė
Autori shpreh ngushėllimet pėr shokun nė Facebook, dėnohet pėrjetė (FOTO LAJM) Njė 21 vjeēar e ka tradhėtuar njė mesazh i postuar nė rrjetin social Facebook, qė tė pėrfundonte nė qeli, pasi kishte vr
Ja kush janė 10 personazhet mė tė popullarizuar nė Facebook (FOTO-LAJM) Shakira ėshtė personi mė i popullarizuar nė Facebook me 100 milion ndjekes, numri mė i madh i arritur ndonjėherė nė kėtė
Era Istrefi aktore, ja dėshmia e radhės (FOTO LAJM) Ndonėse tashmė ka korrur sukses si njė kėngėtare, Era Istrefi kur ka qėnė e vogėl ka luajtur edhe nė njė film. Duket
Shakira thyen rekordin nė Facebook, e para me 100 milionė fansa Shakira ėshtė njeriu i parė qė ka arritur 100 milionė fansa nė rrjetin social Facebook. Kėngėtarja kolumbiane ka festuar
Ndan me miqtė gėzimin familjar, Aurela uron motrėn nė Facebook (FOTO LAJM) Aurela Gaēe ėshtė e lidhur shumė me motrėn e saj, ndėrsa pėr ditėlindje ajo i ka dedikuar njė mesazh special. Nė rrj
Facebook prezanton aplikacionin vetėm pėr njerėzit e famshėm Facebook prezantoi tė enjten njė aplikacion tė ri pėr pajisjet iOS pėr njerėzit e famshėm dhe publikė, pėr ta bėrė mė tė
Finalja e Botėrorit theu rekordet nė rrjetet sociale Kampionati Botėror i Futbollit ėshtė njė ndėr ngjarjet mė tė rėndėsishme qė zhvillohet njėherė nė katėr vjet. Ky kampion
I mėrzitur me realitetin nė vend, Juliani ankohet nė Facebook Julian Deda vijon tė shprehė tė gjithė pakėnaqėsitė nė rrjetet sociale, ku dhe ai ėshtė aktiv. Pas valės sė akuzave shpr
Braēe kėrkon rihapjen e hetimeve pėr vrasjen e Azem Hajdarit Deputeti i Partisė Soclialiste Erion Braēe kėrkon rihapjen e hetimeve lidhur me vrasjen e deputetit demokrat Azem Hajdar
Njė zėdhėnėse e veēantė si Donika (FOTO LAJM) Ajo ėshtė zėdhėnėse e AKR-sė, por ndoshta ēdo parti do tė donte tė kishte njė zėdhėnėse si Donika Surdulli. Nė fotot
"Dietė" me bakllava, pushime dhe Facebook nga Ermali (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi nuk ka reaguar aspak ndaj fansave nė Facebook, tė cilėt kritikuan mė herėt mbajtjen e djalit nga Ami nė hot
Mavraj solidarizohet me Gazėn: Mė qan zemra pėr ata fėmijė Njė nga emrat mė tė njohur tė kombėtares shqiptare, Mergim Mavraj, ka shprehur nėpėrmjet njė statusi tė tij nė rrjetin
Hapėsira pėrreth Kryeministrisė ndryshon pamje (FOTO-LAJM) Pas marrjes sė qeverisė, kryeministri Edi Rama duhej tė bėntė disa ndyshime edhe nė godinėn ku ai qėndron shpesh por edh
Si ndahet supės dhe nė Itali, Marin Orhanasi paguan 18 euro pjatėn (FOTO LAJM) Aktori dhe humoristi i talentuar i "Portokallisė" Marin Orhanasi, ka shkuar me familjen nė Itali, pėr tė kaluar disa dit
Kim Mehmeti do t'i bashkangjitet protestės sė nesėrme nė Kumanovė Nė njė postim tė tij nė Facebook, publicisti dhe analisti Kim Mehmeti ka paralajmėruar se do t'i bashkangjitet protestav
Ndahet Xhuli me Arditin, shkak Facebook-u (FOTO LAJM) Lidhjet nė "Big Brother Albania" duket se nuk zgjasin shumė dhe rasti konkret i pėrket njė ēifti, i cili mori vėmėndjen
Ndjehet e bekuar, Ēiljeta e dhėnė pas djalit (FOTO LAJM) Ēiljeta ėshtė shumė e dhėnė pas Fernandos, ndėrsa vazhdimisht i realizon fotografi. Nė ēdo foto qė ajo poston nė Fa
 
Mijėra besimtarė myslimanė duke falur namazin e Fitėr Bajramit nė bulevardin

Mijėra besimtarė myslimanė duke falur namazin e Fitėr Bajramit nė bulevardin "Dėshmorėt e Kombit", Tiranė.

.