999 rezultate për

face

Kreshnik Spahiu: Shqiptarët meritojnë t’i lësh në dorë të Tires për 100 vjet (FOTO LAJM) Pas daljes së pamjeve të para, shumë shqiptarë në rrjetet sociale u ankuan për cilësinë e spitalit të ri në Fier që po n
Rama homazhe në Facebook për Agim Krajkën: Dibran nga rrënjët Me anë të një postimi në Facebook, Rama i ka kushtuar disa fjalë kompozitorit të ndjerë Agim Krajka. Kryeministri shp
I komenton në Facebook, kush është italiania që fiksoi keq Petrit Vasilin: Shkëlqen! (FOTO LAJM) Ish-deputeti Petrit Vasili është një ndër opozitarët më të komentuar si dhe një zë i fortë në LSI. I etiketuar nga R
Facebook dhe Instagram jashtë funksionit Këtë pasdite, kishte një problem në Instagram dhe Facebook Messenger. Përdorues të shumtë raportuan të njëjtin proble
Australia miraton ligj të ri, kërkon që Facebook dhe Google të paguajnë për lajmet Autoritetet australiane kanë përgatitur një projektligj, por siç kanë thënë "rregullimin e tregut" të mediave sociale.
Pasi u dëbua nga Facebook e Twitter, Donald Trump ka filluar punën për të krijuar aplikacionin e tij Ish-presidenti i ShBA-ve, Donald Trump që nga koha që u dëbua nga Tëitter dhe Facebook, ka filluar punën për të krijuar
Dalin pamjet: Pa maskë në rrugë, policët dhunojnë të riun në Tiranë (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një video të një të riu i cili po dhunohet nga policia dhe shoqëroh
"U shtrua në Vranisht me mish e raki", Erion Braçe sulmon ashpër Metën Zv.kryeministri Erion Braçe ka bërë një postim në rrjetin scoial Facebook ku reagon ashpër ndaj Presidentit Meta. Ni
Mos e hapni! Ekspertët paralajmërojnë se çfarë rrezikoni nëse iu vjen në Facebook ky mesazh Ekspertët kanë zbuluar një mashtrim të madh në Facebook në variantin “Pishing” që ata mendojnë se ka goditur më shumë se
PZAP-ja lajmëron qytetarët e Kosovës: Ankesat duhet të dërgohen fizikisht, jo përmes Facebook-ut Paneli Zhgedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka njoftuar qytetarët e Kosovës se aksesat nëpërmjet facebook nuk do të merre
Cristiano Ronaldo personi i parë në botë që arrin 500 milion ndjekës në Instagram, Facebook dhe Twitter Ikona e futbollit, Cristiano Ronaldo, ka arritur të mbledhë numrin më të madh të fansave në botë në llogaritë e tij në I
17 vjet nga themelimi i Facebookut Sot bëhen 17 vjet nga themelimi i gjigandit teknologjik ‘Facebook’. Pra, më 4 shkurt të vitit 2004, Facebook, një rrj
Facebook do të ndaloj të gjitha postimet politike, për shkak të dhunës që po organizohet përmes platformës Zuckerberg thotë se nuk e ka gjetur akoma metodën se si do ta bëjë këtë, por janë duke punuar në këtë fushë. Shefi e
Kryeministrit izraelit i bllokohet aksesi në Facebook Facebook ka fshirë një postim nga kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu dhe pezulloi qasjen në biseda përmes aplikac
E martuar me 36-vjeçarin, gjyshja 81-vjeçare bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një gjyshe 81-vjeçare britanike, Iris Jones është e martuar me një djalë që është sa gjysma e moshës së saj, egjiptianin
E "tradhtoi" gruaja, policia zbuloi vendndodhjen e 43 vjeçarit në Vlorë nëpërmjet Facebook Për dhjetë vjet, ai ishte në kërkim dhe përfundimisht policia e gjeti edhe falë fotove të postuara në Facebook nga gruaj
Pas Twitter dhe Facebook, Youtube pezullon llogarinë e Donald Trump Pas protestës së dhunshme të zhvilluar në Kapitol edhe kompania YouTube ka marrë masa kundër Presidentit të SHBA, Donal
Facebook përditëson faqen: Lamtumirë butoni "pëlqe", mbetet vetëm "ndiq" Facebook ka filluar shqyrtimin e faqes , në të cilat nuk do të shfaqet më butoni "Pëlqe" por vetëm butoni "Ndiq" . Q
Turqia ka nisur hetimet ndaj Facebook’ut dhe WhatsApp’it Bordi turk i Konkurrencës tha se ka nisur një hetim ndaj WhatsApp dhe Facebook, pasi aplikacioni i mesazheve u kërkoi pë
Çfarë është Signal, aplikacioni që u bë hit pasi e sugjeroi Elon Musk (FOTO LAJM) Elon Musk u sugjeroi ndjekësve të tij të shumtë në numër që të përdorin Signal, një aplikacion i cili u kthye në një nga