999 rezultate për

fabregas

Eksperienca te Chelsea, Fabregas tregon ku gaboi trajneri italian Mesfushori i Monaco, Cesc Fabregas, duke folur për "Tuttosport" ka treguar për kohën e tij tek Chelsea. Spanjolli fol
Fabregas: Murinjo është një mik, me Guardiolën ndodhën gjëra që nuk dua t'i flas Fabregas prej dy vitesh është pjesë e Monakos në kampionatin francez dhe duket se ka mbetur paksa larg vëmendjes që kish
Fabregas zbulon trajnerin më të mirë që e ka trajnuar Mesfushori spanjoll, Fabregas e ka bërë të qartë se trajneri më i mirë që e ka trajnuar është portugezi, Jose Mourinho.
Mrekulli, stërgjyshja e Fabregas mposht koronavirusin (FOTO LAJM) Stërgjyshja e mesfushorit të Monacos, Cesc Fabregas, është riaftësuar plotësisht nga Koronavirusi. Ish-ylli i Arsenal
Fabregas është i bindur se Messi do ta mbyllë karrierën te Barcelona Cesc Fabregas ka hedhur poshtë mundësinë për largimin e Leo Messit nga ‘Camp Nou’. Sipas raportimeve nga Spanja, thuh
Febrages tregon e arsyen e largimit nga Arsenal për te Barcelona Cesc Fabregas ka bërë të ditur se u largua nga Arsenali dhe u transferua në Barcelonë në vitin 2011 për disa arsye, përf
I vetë-izoluar, Fabregas: Tani mund të ha me fëmijët e mi dhe t’i vë ata në shtrat As futbollistët nuk dallojnë më nga njerëzit e zakonshëm tani, për shkak të koronavirusit. Derisa futbollistët kanë s
Në izolim prej koronavirus, Fabregas shahet me fqinjin e tij (VIDEO) Futbollisti i Monacos Cesc Fabergas po ndjek udhëzimet e dhëna nga autoritete shëndetësore për të qëndruar në shtëpi, pë
Fabregas i qëndron besnik Monacos, refuzon Kanadanë Cesc Fabregas ka mohuar zërat se në fund të këtij sezoni do të largohet nga Monaco për tu trasferur në Kanada te skuadra
Fabregas zgjedh lojtarin më të mirë në Premier League për momentin (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Arsenalit dhe Chelseat, Cesc Fabregas, e ka zgjedhur Sadio Manen, që ishte i katërti në votimet për Top
Fabregas zbulon prapaskenën: Reali më kërkoi dy herë Mesfushori i Monakos, Cesc Fabregas, ka zbuluar se Real Madridi u përpoq ta nënshkruante dy herë në karrierën e tij.
Bashkëshortja e Messit befason me kërcimin në pishinë, pamjet i publikon gruaja e Fabregas (VIDEO) Antonela Rocuzzo po shijon së fundi pushimet verore në Ibiza, pranë bashkëshortit të saj Leo Messi. Por ajo që ka
Fabregas letër prekëse për Reyes Cesc Fabregas i është bashkuar pjesës tjetër të botës së futbollit, duke e shprehur pikëllimin e tij pas lajmit për vdek
Fabregas zgjedh fituesin e Champions-it Cesc Fabregas i cili luan aktualisht me skuadrën e Monacos ka bërë parashikimin e tij se cila skudër fiton Champions-in
Chelsea gjen zëvendësuesin e Fabregasit Chelsea është duke kërkuar për të gjetur zëvendësuesin e Cesc Fabregasit. Mesfushori kaloi në janar te Monaco, ndërsa
Fabregas: Arsyeja që u transferova te Monaco ishte Henry I sapo transferuar te Monaco, Cesc Fabregas ndihet i vetëmuar për shkarkimin e Thierry Henry nga klubi i principatës.
Zyrtare: Monaco afron talentin e Atletico Madrid Gelson Martins është një lojtari më i ri i Monacos. Lajmië është publikaur nga vetë klubi i principatës. Mesfushori
Debutim i hidhur për Fabregas, Monaco turpërohet nga Strasburgu Debutim i hidhur për Cesc Fabregas me fanellën e Monacos në Ligue 1. I prezantuar vetëm pak ditë më parë nga skuadra
Henry nuk ngopet me Fabregas, kërkon dhe një tjetër mesfushor që luan në Premier League Monaco po përjeton një sezon ferri teksa si rrallë herë vittet e fundit po lufton për mbijetesë. Pas blerjes së Fabr
Chelsea gjen zevdësuesin e Fabregas, javën e ardhshme përgatit ofertën për yllin e PSG-së Chelsea duket se e ka gjetur shpejt zëvdësuesin e Fabregas i cili u largua vetëm një ditë më parë i cili shkoi te Monac