999 rezultate për

fabianski

Formacionet zyrtare: Man Utd-West Ham Manchester United do të kërkojnë fitoren ndaj West Ham për t’u ngjitur në zonën Champions, ndërsa miqtë duan një pikë pë
Formacionet zyrtare/ Gjermani-Poloni, befason Low Gjermani dhe Polonia sapo kanë publikuar formacionet zyrtare. Takimi do të zhvillohet në kuadër të grupit C dhe do të f