999 rezultate për

ezequiel

Koronavirusi, këta janë të gjithë sportistët e prekur deri tani Pandemia e koronavirusit ka goditur botën e sportit, jo vetëm në formën e garave të shumta të pezulluara dhe të anuluara
Ezequiel Lavezzi njofton tërheqjen nga futbolli i luajtur Ezequiel Lavezzi në moshën 34 vjeçare ka vendosur t’i varë këpucët në gozhdë. Ish sulmuesi i Napolit dhe Paris Saint Ger
Kupën e Amerikës, 3 yje jashtë listës së Argjentinës Paulo Dybala është përjashtimi i madh në listën për Kupën e Amerikës të publikuar nga Argjentina, e programuar për t'u z
Pozicioni jashtë loje, ja "kurthi" i futbollistëve të Barçës (VIDEO) Futbollistët e Barcelonës e luajtën shumë mirë hilen e famshme të pozicionit jashtë loje në ndeshjen e mbrëmshme kundër
Milani hedh sytë nga Ezequiel Munoz Një mundësi që Milani nuk do ti shpëtojë nga duart. Kuqezinjtë tregohen shumë të kujdesshëm në merkaton e futbollistëve
Inter nis sulmin për Ezequiel Lavezzin Interi fillon të lëvizë për të plotësuar kërkesat e Mancinit për merkaton e janarit. Drejtori teknik i zikaltërve, Piero
I bën "ylberin" kundërshtarit, ja driblimi spektakolar i Pastores (VIDEO) Paris Saint Germain mori përkohësisht kreun e Ligue I pas fitores së mbrëmshme kundër Metz, ndeshje e vlefshme për javën
Godet Zenit, vjen Ezequiel Garay Zenit dhe Benfica kanë arritur akordin për transferimin e mbrojtësit argjentinas Ezequiel Garay te skuadra nga Shën Pete
Ezequiel Lavezzi i "vjedh" vendin Papës Se Balotelli ha eluso la sorveglianza pur di parlare qualche minuto in privato con Papa Francesco, Ezequiel Lavezzi non
Ezequiel Lavezzi, top-playeri i Inter? Duke ëndërruar top-playerin. Pas sezoni pa asnjë trofe dhe tërësisht për tu harruar Inter po përpiqet të sjellë në skuad
El Shaarawy dhe Schelotto flasin pas derbit Një ditë pas derbit të Madoninës flasin dy protagonistët që lanë shenjë me dy gola të shënuar, një për secilën skuadër.
Kurrë nuk e keni parë kështu Ancelottin (VIDEO) Është ndoshta shishja e ujit që i ka kushtuar më shtrenjtë Carlo Ancelottit. Tekniku italian i PSG e pagoi në fakt me nj
Lamtumirë "Pocho" Pas një telenovele të zgjatur disa muaj, eksperienca e Ezequiel Lavezzi te Napoli duket se po merr fund. Sipas asaj që r
PSG nis sulmin për Lavezzin Paris Saint Germain, siç lexohet në faqet e të përditshmes sportive italiane "Gazzetta dello Sport", ka filluar sulmin k
Moratti këmbëngul për Lavezzin Presidenti i Inter, Massimo Moratti kërkon me çdo kusht Ezequiel Lavezzi në skaudrën e tij sezonin e ardhshëm. Lajmi tra
Rinovon Walter Samuel Pas nënshkrimit të portierit Castellazzi, gjithashtu vjen edhe firma mbi kontratë e Walter Samuel për Interin. Mbrojtësi
Chelsea-City, duel për Lavezzin Mes tre tenorëve të Napolit është ai që ka më shumë mundësi për tu larguar në fund të këtij sezoni. Bëhet fjalë për argj
Juventus, sulmuesit e të ardhmes (FOTO LAJM) Një sulmues bomber që arrin të shënojë 25-30 gola në sezon. Ky është objektivi i Juventus për sezonin e ardhshëm. Sip
Napoli, Ezequiel Lavezzi drejt Interit Marrëdheniet e shkëlqyera mes Interit dhe Napolit mund të hapin dritaren e një transferimi të bujshëm në merkaton e verë
Lavezzi-Inter? Shumë e vështirë Alejandro Mazzoni, agjenti i sulmuesit të Napolit, Ezequiel Lavezzi përjashtoi kategorikisht mundësinë e një transferimi