999 rezultate për

evitohen

Hyseni: Të ndryshohet legjislacioni për evitimin e aksidenteve Ministri i Punëve të Brendshne të Kosovës, Skender Hyseni ka thënë se se gjendja në komunikacion nuk është ashtu si duhe
Franca paralajmëron Izraelin Franca ka paralajmëruar Izraelin të vetëpërmbahet dhe të mos bombardojë pa fund në Rripin e Gazës. Shteti francez ka
Teknologjia në futboll, ja si evitohen golat fantazmë Dy kompani kërkojnë kontratën me FIFA-n në lidhje me teknologjinë për golat fantazmë. Gjermanet e Fraunhofer dhe anglezë
Ministria e Arsimit apelon që të evitohen daljet Ministria e Shëndetësisë (MSH) e Republikës së Maqedonisë apelon që në periudhën e ardhshme për të cilën parashikohen te