999 rezultate për

evisa

DETAJET/ Çifti e shfrytëzoi për prostitucionin, flet 17-vjeçarja: Çfarë ndodhte në hotelin ku më mbyllën “Më kërcënuan se do të më vrisnin vëllanë 5 vjeç dhe nënën nëse nuk do të punoja për ta. Nga frika u detyrova të prostit
Babi i Evisa Prekës i përlotur: Gjendet në gjendje shoku në spital Tmerri që kaploi familjen në Shkodër pas humbjes së babait dhe tre fëmijëve duket se do të mbesë në shpatullat e gruas s
Iu shua familja, çfarë ndodhi me Evisa Prekën kur mësoi lajmin e kobshëm Pavarësisht se tragjedia e Velipojës ka disa ditë që ka ndodhur dhe familja Preka ka përcjellë në banesën e fundit katër
Mbesa bukuroshe që kapi lulet e Marinës (FOTO LAJM) Dasma e Marinës dhe Getit ka pushtuar sot mediat dhe rrjetet sociale ndërsa akoma nuk u mor vesh se kush e priti buqetën
Mos u zhgënjeni....Ja si ka qënë Salma Hayek në audicionin e parë (FOTO LAJM) Sa herë qe Salma Hayek shkel në tapetin e kuq, nuk ka sesi vëmëndja mos të jetë tek ajo, ndërsa format e kolme e bëjnë t
Klevisa nuk pranon të shkojë në shtëpi, prindërit duhet t'i rrinë 6 muaj larg Në një seancë me dyer të mbyllura, Gjykata e Durrësit ka vendosur që të zgjasë kohën e urdhërit të mbrojtjes per vajzën
Klevisa Kajtazi kërkon mbrojtje, refuzon të kthehet në shtëpi Pas masës së sigurisë dhënë në orët e para të ditës, Klevisa Kajtazi ka refuzuar që të kthehej në shtëpi, ndërsa ka kërk
Ndahet nga jeta korrespondentja legjendare e “Times” Dessa Trevisan Marc Tanner, BIRN, Londër Diva e shtypit në Beograd, në vitet 1980 dhe fillim të viteve 1990,