999 rezultate për

evian

U zhvillua në një fushë kalçetoje, Ukraina kishte të drejtë për kushtet në stadiumin e Evianit Kombëtarja është larguar gjithnjë e më shumë nga tifozët. Jo vetëm prej rezultateve të fundit që kanë zbehur entuziazmin
Shqipëri-Ukrainë, tifozët kërkuan De Biazin Shqipëria pësoi humbjen e rradhëz ndaj Ukrainës me një rezultat të thellë 1-4. Pas kësaj humbje kanë qënë të shumta k
Shkodran Mustafi ka një mesazh për Francën Shkodran Mustafi është shprehur se është i gatshëm për gjysmëfinalen ndaj Francës. Mbrojtësi shqiptar i Gjermanisë mu
PSG bën "poker" dhe kap Marseille-n (VIDEO) Paris Saint Germain ka arritur një fitore të vështirë por të rëndësishme ndaj Evian në javën e të Ligue I. Kampionët në
Falcao nuk mjafton, ndalet sërish Monaco (VIDEO) Ndalet sërish Monaco. Ndalesë tjetër për formacionin e Ranierit, që në ndeshjen hapëse të javës së 13 të Ligue I nuk shk
Bordeaux fiton Kupën e Francës (VIDEO) Bordeaux është fituese e Kupës së Francës, në një sfidë plot emocione dhe me përmbysje, ku heroi I mbrëmjes ishte Cheick
Sherr në ndeshjen Evian-Psg, karton të kuq për Verrati dhe Beckham (FOTO-LAJM) Psg fiton në fushën e Evian me një gol të Pastore, por ndeshja u shoqërua me nervozizëm pasi nga loja u përjashtuan me k
Montpellier mund Marseille dhe arrin kreun e rënditjes Një auto-gol i Diawara i lejo Montpellier të kalojë Marseille dhe të arrijë përkohësisht Paris Saint Germain në kuotën e