999 rezultate për

event

Zyrtare: Inzaghi emërohet trajner i skuadrës së njohur italiane Filippo Inzaghi zyrtarisht është trajneri i ri i Beneventos. Ishte skuadra e Serie B ajo që dha lajmin për marrëveshjen
Tashmë si burrë dhe grua, Gazi dhe Ira fotografohen në publik (FOTO LAJM) Ira dhe Gazi pak ditë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre me një festë të madhe e plot të ftuar. Tashmë që dasma ka m
Neymar niset urgjent në Torino, zbulohet arsyea e udhëtimit Një fluturim i Neymar drejt Torinos, mund të ngjallë dyshime për të ardhmen e sulmuesit brazilian, që vazhdon të spekulo
Kështu befasohet Ronaldo kur sheh këpucën me numër 50 (VIDEO) Cristiano Ronaldo vizitoi zyrat qendrore të "Nike" në Barcelonë pak ditë më parë. Ylli i Juventusit i cili momentali
900 milionë euro buxhet, Agnelli sfidon UEFA-n Në ditët e fundit "Superliga" është tema më e nxehtë e futbollit europian të klubeve. Siç shkruan "Sportmediaset", ky ko
Për një shoqëri civile të fortë dhe aktive, ambasada norvegjeze organizon eventin për grantet në Shqipëri dhe Kosovë Ambasada e Norvegjisë për Republikën e Kosovës dhe Republikën e Shqipërisë dhe Partnerët Shqipëri për Ndryshim dhe Zhvil
Sot, super eventi JUTH që do ta shkundë Pallatin e Kongreseve Kishte kohë që përflitej eventi i madh i 8 shkurtit dhe ja, ajo për të cilën të rinjtë kanë bërë namin këto ditë nëpër r
Interi i pamëshirshëm, shkatërron në shtëpi Beneventon (VIDEO) Inter ka mposhtur Beneventon me rezultat e thellë 6-2 në kuadër të Kupës së Italisë, dhe ka kaluar në çerekfinale të gar
Interi thellon rezultatin ndaj Beneventos (VIDEO) Interi ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Beneventos në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi Lautaro
Inter nuk përmbahet, dyfishon rezultatin ndaj Beneventos (VIDEO) Interi ka dyfishuar rezultatin ndaj Beneventos në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar këtë herë është Antonio Candre
Inter kalon në avantazh ndaj Beneventos (VIDEO) Inter ka kaluar në avantazh ndaj Beneventos në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Mauro
Balerina e njohur Alba Hoxha bëhet nuse, shikoni si duket (FOTO LAJM) Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë sot nuse për herë të parë. Alba është shfaqur mbrëmjen e sotm
Dana White zbulon tmerrin e Khabib dhe McGregor Presidenti i UFC-së, Dana White ka zbuluar sportistin e ri që do të thyejë rekorde të pafundme në UFC. “Është e qartë
"Rama, Endri Fuga dhe Dako morën pjesë në eventin super luksoz në Monte Carlo" Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka numëruar një sërë akuzash ndaj kryeministrit Rama, shefit të tij të PR En
Reagon Osmani pasi hetimeve nga prokuroria për korrupsion Pas hapjes së hetimeve të sotme nga ana e Prokurorisë Speciale Publike në lidhje me keqpërdorime të dytës zyrtare, nëpër
Cilat do të ishin pasojat e ndryshimit eventual të kufirit? Ekzistojnë mjaft mëdyshje dhe të panjohura që ndërlidhen me idenë e ndryshimit të kufirit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë,
iPhone të rinj në treg, Apple do të njoftojë datën e publikimit Shumica e ndjekësve të Apple-it presin që kompania të prezantojë një numër modelesh të iPhone në 12 shtator si dhe një d
Rusia lihet jashtë Europianit të Atletikës Federata Ndërkombëtare e Atletikës (IAAF) nuk ka ndryshuar mendje në lidhje me rikthimin e atletikës ruse në eventet ndë
Pse Elgiti s’e shoqëron nëpër evente? Klea përgjigjet troç Asnjëherë Elgiti nuk e shoqëron Klean nëpër evente dhe kjo i kuriozoi që të gjithë. Klea zakonisht thoshte se Elgiti
Albi Nako dhe Alba Hoxha shkojnë së bashku edhe në evente (FOTO LAJM) ohët e fundit ata duket se kanë qenë pjesë e lajmeve në mediat rozë. Bëhet fjalë pikërisht për koreografin Albi Nako