999 rezultate për

eusebio

Eusebio Di Francesco i ka orët e numuruara E ardhmja e Eusebio Di Francesco tek Roma duket se ka përfudnuar. Drejtuesit e skuadrës romake, pas eliminimit në Ch
Ish lojtari Romës zbulon, Conte pranë stolit të Romës Aventura e Eusebio Di Franceskos në krye të Romës duke se po i vjen fundi. Barazimi 2-2 në fundjavën nga Cargliari që is
Ja nga cili lojtar inspirohet Justin Kluivert Anësori i Romës, Justin Kluivert ka treguar se “ishte inspiruar nga Cristiano Ronaldo”, gjatë rritjes së tij dhe tani “ë
Di Francesco kthehet në favoritin kryesor për stolin e Chelseat Antonio Conte me shumë mundësi do të largohet nga Chelsea në fund të sezonit. I pari në listën që pritet ta zëvendëso
Di Francesco: Nuk kemi akoma kualitetin e duhur për të fituar titull Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco e pranon se skuadra e tij ende nuk është e gatshme për titullin e Serie A. Rom
Trajneri i Romës paralajmëron: Do ta tentojmë dhe ne titullin Roma e tij është e frikshme. Edhe pse ka humbur dy ndeshjet e mëdha ndaj Interit dhe Napolit dhe ka mposhtur vetëm Milan
Kapiteni i Romës elozhe pë trajnerin Eusebio Di Francesco Kapiteni i Romës, Daniele De Rossi ‘ngre në qiell’ trajnerin aktual të verdhekuqve, Eusebio Di Francesco. Mesfushori evi
Policia e Vlorës parandalon një krim mes bandave Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, policia e Vlorës ka parandaluar një konflikt mes grupeve. Falë ndërhyrjes së bluv
Lamtumirë Eusebio, tifozët përcjellin legjendën (FOTO-VIDEO) Qindra-mijëra tifozë kanë bërë homazhe mbi trupin e pajetë të legjendës së futbollit portugez Eusebio i cili ndërroi jet
CR7 kujton "Pantera"-n: Një gol për ty, Eusebio Cristiano Ronaldo është një prej futbollistëve që e ka përjetuar më së shumti humbjen e legjendës së futbollit portugez
Vdekja e Eusebios, homazhi i CR7-ës në Twitter Është ndarë nga jetë në moshën 71 vjeçare legjenda e futbollit portugez Eusebio. Ai ka shënuar plot 473 gola në 440 ndes
Shuhet legjenda Eusebio Është ndarë nga jetë në moshën 71 vjeçare legjenda e futbollit portugez Eusebio. Ai ka shënuar plot 473 gola në 440 ndes
Serie A, 4 trajnerët me valixhet gati (FOTO LAJM) E ardhmja e Massimiliano Allegrit te Milan është në rrezik të madh, por tekniku kuqezi nuk është i vetmi trajner i Serie
CR7 "thumbon" legjendën Eusebio Cristiano Ronaldo për momentin është i përqendruar me kombëtaren portugeze, për dy takimet e fundit eliminatore me Izrae
Eusebio "tradhëton" CR7: Messi më i miri Legjenda e futbollit portugez, Eusebio, ka pranuar ne nje interviste te dhene per “Radio Caracol Colombia” se Cristiano
Portugali, shtrohet sërish në spital Eusebio Eusebio është shtruar sërish në spital, këtë herë si pasojë e disa dhimbjeve të forta në shtyllën kurrizore. Kampioni
Portugali, Eusebio jashtë rrezikut për jetën Legjenda e futbollit portugez dhe një ndër lojtarët më të mëdhenj të të gjitha kohërave në mbarë globin, Eusebio, u shtr
Portugali, shtrohet në spital legjenda Eusebio Legjenda e futbollit portugez dhe një ndër lojtarët më të mëdhenj të të gjitha kohërave në mbarë globin, Eusebio, u shtr