999 rezultate për

eurove

Skandali me vjedhjen e 2 milion eurove, zv-kryeministrja heq nga puna këshilltaren Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Albulena Balaj-Halimi ka shkarkuar nga detyra këshilltaren e saj, Hajrie Gashin pasi pë
Ministria e Financave jep detaje për "zhdukjen" e mbi dy milionë eurove Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka mbajtur konferencë urgjente për media pas ‘zhdukjes’ së dy milionë euro nga T
Zyrtare: Morata është i Juventusit, klubi publikon detajet financiare (VIDEO) Alvaro Morata është një futbollist i Juventusit. Klubi italian ka zyrtarizuar sot transferimin e sulmuesit nga radhë
Under larg Romës, pritet transferimi në Premier League Pasi morën mbrojtësin belg Timothy Castagne nga skuadra e Atalantës për shifrën e 22 milionë eurove, anglezët e Leiceste
Reali i thotë "JO" 110 milion eurove nga PSG për Vinicius JR Don Balon raporton se ‘Los Blancos’ kanë refuzuar një ofertë të kampionëve të Ligue 1 për talentin brazilian, përcjell l
Ndihmë reale apo blerje votash? Qeveria miratoi pakon e tretë të masave ekonomike Nga Artan NUHIU/TV21 Qeveria miratoi pakon e tretë të masave ekonomike që synojnë rikuperimin e ekonomisë së vendit n
Ndryshimi drastik, vëllezërit Çala nuk njihen që pas grabitjes së bujshme në Rinas Ditën e djeshme bëri jo pak bujë arrestimi i vëllezërve Çala, të akuzuar për grabitjen e 4.6 milion eurove në Rinas një
Icardi vendos në dyshim të ardhmen, Chelsea fut "hundët" menjëherë E ardhmja e Mauro Icardit është mes tre skuadrave. Mund të qëndrojë te Paris Saint Germain edhe pse problemet që ka patu
Dosja "e nxehtë" në duart e SPAK: Sekuestrimi i 5 milionëve eurove dhe 63 të akuzuarit si grup kriminal Një dosje jo pak e "nxehtë" po sicc është ajo 339, tashmë është në duart e SPAK. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsi
Oferta prej 28 milionë eurove e klubit anglez për Vedat Muriqin refuzohet nga Fenerbahce Fenerbahce është lëkundur nga Burnley, që kanë ofruar 28 milionë euro për Vedat Muriqin, por sërish kjo ofertë edhe pse
Ja pesë futbollistët më të shtrenjtë shqiptar (FOTO LAJM) Derisa po vazhdon afati kalimtar i janarit në shumë ekipe, Albsport.mk ju sjell dhe futbollistë më të shtrenjtë shqiptar
CIES publikon vlerat e lojtarëve, vetëm 20 e kalojnë shifrën e 100 mln Eurove (FOTO LAJM) Observatori i futbollit CIES ka përfituar nga ndërrimi i viteve për të përditësuar listën me vlerën e futbollistëve, ku
Inter tenton Eriksen, PSG gati ti prishë planet Interi në sulm për Christian Eriksen. Zikaltrit janë vënë në lëvizje dhe synojnë ta afrojnë mesfushorin e Tottenham në k
"Kriset" marrëdhënia Vidal-Barcelona, kiliani denoncon Barcelonën për mospagesën e 2,4 milionë eurove Marrëdhënia mes Barcelonës dhe Aturo Vidal ka arritur në një pikë kulminante. Kileni ka depozituar pranë Federatës Sp
Tadibo pranon kalimin te Milani, kuqezinjtë nisin negociatat me Barcelonën Dëmtimi i mbrojtësit brazilian Leo Duarte ka bërë që drejtuesit e Milanit të hidhen në merkato për të afruar një qendërm
FIFA akuzon Blater dhe Platini për fshehjen e 2 milion eurove FIFA ka paditur dy ish-krerët e lartë të futbollit Sep Blater dhe Mishel Platini. Qeveria e futbollit botëror akuzon
Tapë në timon dhe duke transportuar shtetas të huaj në këmbim të 500 eurove, shoferi e pëson keq Policia ka kapur dy person të cilët ndihmonin në kalimin e paligjshëm të shtetasve të huaj në këmim të një shume të kons
Greqia bllokon 7 tonë perime nga Shqipëria me përmbajtje të lartë pesticidesh, a rrezikohet Kosova? Autoritetet greke kanë bllokuar sot rreth 7 ton perime me përmbajtje të lartë pesticidesh, të cilat importoheshin nga Sh
Barcelona u tall me Neymarin? Ky është ylli që synohet kundrejt 300 milion eurove Ylli francez, Kylian Mbappe thuhet se është bërë objektivi kryesor merkatos së verës për klubin e Barcelonës. Kampion
Këta janë 5 lojtarët më të shtrenjtë që u blenë këtë verë në Bundesligë Pas La Ligas Premier League dhe Serisë A, edhe Bundesliga ka qënë mjaft aktivë në merkato. Janë kampionët gjermanë t