999 rezultate për

eurot

I arrestuari për 3.4 milion eurot në Toyota-t kërkon lirinë: Dua të nis shkollën I arrestuari për 3.4 milionë eurot e sekuestruara në dy makinat“Toyota Yaris” në portin e Durrësit kërkon lirinë. Kle
Nuk i mjaftonin mijëra eurot e qytetarëve, Thaçi edhe e ka tejkaluar buxhetin 7 mijë e 500 euro të nxjerra avans nga buxheti i shtetit nuk i kishin mjaftuar ish-Kryeministrit Hashim Thaçi dhe katër
Si u sekuestruan 1 milion eurot e bossit të kokainës të ekzekutuar në Greqi Pasuritë e të ndjerit Roland Shëmbitrasi, i ekzekutuar në Greqi, kishin një vit që hetoheshin nga Prokuroria e Pogradeci
Fierakut i fluturojnë 30 mijë eurot që fshihte në makinë Policia e Fierit ka vënë në pranga një 37-vjeç. Kjo pasi ai fillimisht nuk i është bindur urdhërit të punonjësit të
Pas denoncimit, Balla s'i ndahet Bashës për 3.4 milion eurot në Durrës Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla i ka drejtuar 3 pyetje kreut të PD-së Lulzim Basha në lidhje fotot që i
Lihen në burg katër të arrestuarit për kapjen e 3.4 milionë eurove në Durrës Gjykata e Durrësit ka lënë në burg katër personat e arrestuar për 3.4 milion eurot. Babë e bir, Edi dhe Klevis Lika,
Katër të arrestuarit e 3.4 milionë eurot në makinë qepin gojën para prokurores Të arrestuarit për 3.4 mln euro kanë qepur gojën para Prokurorisë. Burime nga Policia e Shteti thanë dje se do të vih
Flet koncesionari: S'kam asnjë përgjegjësi për 3.4 milionë eurot Koncesionari që përgatiti dokuemntacionin doganor në Gjermani, për "Toyota"-t ku u bllokuan mbi 3.4 milionë euro ka mohu
3.4 milion eurot, dyshimet se vinin nga një kompani bastesh Policia dhe Prokuroria e Durrësit kanë numëruar ditën e sotme, sasinë e eurove kontrabandë që po futeshin në Shqipëri me
Kur do t'ja kthejë Serbia 2 miliard eurot Kosovës Çështja e kthimit të Fondit Pensional të Kosovës nga Serbia, mund të përfshihet në bisedimet ndërmjet Prishtinës dhe Beo
Haradinaj arsyetohet për 53 milionë eurot Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë sot në Kuvend se kontrata dhe vendimi për alokimin e 53 milionë eurove
Lekaj sot del para mediave për 53 milionë eurot Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, sot do të mbajë konferencë për media. Tema e konferencës është “Vendimi i Qeve
Nisin sërish protestat, shpërthejnë eurot dhe kokaina në Ministri Të rinjtë e FRPD-së dhe ata të LRI-së kanë nisur sërish disa protesta tek godina e Ministrisë së Brendshme. Ata kërko
Bes Kallaku i nxjerr të palarat Nard Ndokës: Më kthe 100 eurot që m'ke borxh! Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Nard Ndoka është indinjuar me mediat online pasi sipas tij kanë keqinformuar publikun.
Shqiptari kënaqej diskove në Gjermani, eurot ia shkatërruan jetën Për shkak të falsifikimit të parave një shqiptar 25 vjecar është dënuar me 2.5 vjet burg, shkruan mittelbayerische.de.
Thaçi gëzohet për 2 milionë eurot Presidenti Hashim Thaçi ka uruar ekspertët për punën e tyre me rastin e fitimit të betejës ligjore në arbitrazh, kundër
I vjedh shokut eurot e zhduket, nisin hetimet për 24-vjeçarin Policia e Tiranës ka nisur hetimet ndaj një 24-vjeçari nga Tirana. Ai akuzohet për vjedhje të një shume të madhe para
Hakerat i vjedhin Lazios 2 mln eurot e fundit për De Vrijn Sipas Il Tempo, Lazios hakerët i kanë vjedhur 2 milionë eurot e fundit që duhej t’i paguante te Feyenoordi për mbrojtës
Emërimet politike rrezikojnë 25 milionë eurot e BE-së Në dhjetor të vitit të kaluar Qeveria e Kosovës dhe Bashkimi Evropian (BE) e nënshkruan një marrëveshje për reforma sekt
Familjarët e Grupit Kumanova marrin 290 mijë eurot e premtuara Vendimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj, i marre në fund të vitit të kaluar për ndarjen e 290 mijë eurove për familjar