999 rezultate për

eurot

10 çmenduritë që mund të blejë Messi me 264 eurot që fiton në minutë (FOTO LAJM) Rroga faranoike e Lionel Messit te Barcelona, por edhe kontrata 4-vjeçare e tij që arrin në mbi 555 milionë euro, kanë b
Vajza e çiftit Pasho rrëfen si i mori e dashura eurot nga banka: Ti moj k*rvë i ke vjedhur Pak ditë pas arrestimit te Elona Kaleshit, më 22 dhjetor të 2020 detaje te reja zbulon në një tjetër intervistë dhënë pë
Misteri dhe 40 mijë eurot e zhdukura, gjendet djali i çiftit shqiptar që u masakrua në Itali Djali i çiftit shqiptar që u gjet i vrarë në mënyrë makabre në Itali, Taulant Pasho, 33 vjeç ndodhet në një burg të Zvic
Strazimiri sulmon Xhaçkën: Me 10 mijë eurot e vetëm një rruge në Burrel Strazimiri thotë se helikopteri i Forcës Ajrore, po përdoret nga Xhaçka për sloganet e partisë, ndërsa thekson se “M
"Më ra goja për Shengenin rajonal", Rama flet për 20 miliard eurot e KE Komisioneri i Bashkimit Evropian (BE) për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimit, Oliver Varhelyi (L), u prit sot në një t
Bëri jetë luksi me mijëra eurot që zhvati, zbutet dënimi për "juristen" mashtruese Gjykata e Tiranës ka vendosur që të zbut masën e sigurisë për Amarilda Lekën, e cila akuzohet për mashtrim. Nga arre
Refuzon edhe 7.000 eurot në muaj nga Shkëndija, Tirana jep më shumë për të marrë Besart Ibrahimin Besart Ibrahimi pritet që të kalojë tek Tirana në këtë merkato të verës, ndërsa i mbaron kontrata me Shkëndijën. Në medi
Policia i kërkon llogari Italisë për 500 mijë eurot e kapura në Durrës Prokuroria e Durrësit i ka nisur një letër-porosi autoriteteve italiane për 500 mijë eurot e gjetura të fshehura në një
Paolo Di Benedetto fiton Grande Fratello Vip, por 100 mijë eurot i dhuron për bamirësi (VIDEO) Paola Di Benedetto, ish nëna natyrë e programit televiz Ciao Darwin është fituesja e madhe e Grande Fratello Vip në Ital
Eurothink: Greqia po zvarrit zbatimin e Marrëveshjes së Prespës Marrëveshja e Prespës po zbatohet me ritëm më të ngadaltë se sa parashikohej. Procesi zvarritet më së shumti nga pala gr
700 Eurot e ministres nga Glauk Olldashi - Po debatohet lart e poshtë për abuzimet e bëra nga ministrja e drejtësisië. Pyetja që lind ësht
Dua urgjentisht mbrojtës! Maldini troket atje ku nuk pritej Milani wshtw duke punuar mjaft pwr forcimin e mbrojtjes krahas blerjeve nw mesfushw. Giampaolo kërkon urgjentisht nj
Haradinaj pyetet për 200 mijë eurot e Kadri Veselit Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media, ka folur edhe për skandalin e fundi
Reali i "fiksuar" pas talentit të Lyon, thërret agjentin në Madrid Real Madridi provon që të djegë konkurrencën, mes tyre Juventus, për Tanguy Ndombele: ashtu si zbulon e përditshmja pres
Policia në aksion për 6 milion eurot, a do të gjenden sonte? Policia ka nisur një aksion të gjerë në Krujë dhe Elbasan, me qëllim për të gjetur paratë e grabitura në Rinas më 9 pril
Berisha tregon me emër se kush i grabiti 10 milionë eurot Ish-kryeministri i Shqpërisë Sali Berisha ka dhënë një deklaratë në lidhje mesuper grabitjen e 10 milionë eurove në aero
DETAJET/ "Ilir Meta sapo zbriti, Adriatik Llalla ishte në bord kur u grabitën eurot" Të tjera detaja sa vijnë e dalin nga grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Sipas gazetares, Klodiana Lala, në avionin
Gjykata nuk i jep 17 eurot e bllokuara gjyqtarit që shpëtoi Dritan Dajtin Gjykata vendosi që të mos i kthejë as 17 mijë eurot dhe as celularin e sekuestruar të gjyqtarit Skënder Damini, i cili i
E paralajmëroi, Tayson bën gjestin e rrallë me 8 milion eurot e fituara Boksieri Tyson Fury ka bërë një gjest të madh me paratë ë fituar nga ndeshja me Deontay Wilder në fundvitin e kaluar.
Zgjerohet ndërtimi, por bie kredia: Eurot e drogës mbysin tregun Numri i lejeve të ndërtimit në shkallë vendi njohur një rritje të moderuar gjatë 9 mujorit të këtij viti me vetëm 0.3 pë