999 rezultate për

eurot

700 Eurot e ministres nga Glauk Olldashi - Po debatohet lart e poshtë për abuzimet e bëra nga ministrja e drejtësisië. Pyetja që lind ësht
Dua urgjentisht mbrojtës! Maldini troket atje ku nuk pritej Milani wshtw duke punuar mjaft pwr forcimin e mbrojtjes krahas blerjeve nw mesfushw. Giampaolo kërkon urgjentisht nj
Haradinaj pyetet për 200 mijë eurot e Kadri Veselit Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media, ka folur edhe për skandalin e fundi
Reali i "fiksuar" pas talentit të Lyon, thërret agjentin në Madrid Real Madridi provon që të djegë konkurrencën, mes tyre Juventus, për Tanguy Ndombele: ashtu si zbulon e përditshmja pres
Policia në aksion për 6 milion eurot, a do të gjenden sonte? Policia ka nisur një aksion të gjerë në Krujë dhe Elbasan, me qëllim për të gjetur paratë e grabitura në Rinas më 9 pril
Berisha tregon me emër se kush i grabiti 10 milionë eurot Ish-kryeministri i Shqpërisë Sali Berisha ka dhënë një deklaratë në lidhje mesuper grabitjen e 10 milionë eurove në aero
DETAJET/ "Ilir Meta sapo zbriti, Adriatik Llalla ishte në bord kur u grabitën eurot" Të tjera detaja sa vijnë e dalin nga grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Sipas gazetares, Klodiana Lala, në avionin
Gjykata nuk i jep 17 eurot e bllokuara gjyqtarit që shpëtoi Dritan Dajtin Gjykata vendosi që të mos i kthejë as 17 mijë eurot dhe as celularin e sekuestruar të gjyqtarit Skënder Damini, i cili i
E paralajmëroi, Tayson bën gjestin e rrallë me 8 milion eurot e fituara Boksieri Tyson Fury ka bërë një gjest të madh me paratë ë fituar nga ndeshja me Deontay Wilder në fundvitin e kaluar.
Zgjerohet ndërtimi, por bie kredia: Eurot e drogës mbysin tregun Numri i lejeve të ndërtimit në shkallë vendi njohur një rritje të moderuar gjatë 9 mujorit të këtij viti me vetëm 0.3 pë
I arrestuari për 3.4 milion eurot në Toyota-t kërkon lirinë: Dua të nis shkollën I arrestuari për 3.4 milionë eurot e sekuestruara në dy makinat“Toyota Yaris” në portin e Durrësit kërkon lirinë. Kle
Nuk i mjaftonin mijëra eurot e qytetarëve, Thaçi edhe e ka tejkaluar buxhetin 7 mijë e 500 euro të nxjerra avans nga buxheti i shtetit nuk i kishin mjaftuar ish-Kryeministrit Hashim Thaçi dhe katër
Si u sekuestruan 1 milion eurot e bossit të kokainës të ekzekutuar në Greqi Pasuritë e të ndjerit Roland Shëmbitrasi, i ekzekutuar në Greqi, kishin një vit që hetoheshin nga Prokuroria e Pogradeci
Fierakut i fluturojnë 30 mijë eurot që fshihte në makinë Policia e Fierit ka vënë në pranga një 37-vjeç. Kjo pasi ai fillimisht nuk i është bindur urdhërit të punonjësit të
Pas denoncimit, Balla s'i ndahet Bashës për 3.4 milion eurot në Durrës Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla i ka drejtuar 3 pyetje kreut të PD-së Lulzim Basha në lidhje fotot që i
Lihen në burg katër të arrestuarit për kapjen e 3.4 milionë eurove në Durrës Gjykata e Durrësit ka lënë në burg katër personat e arrestuar për 3.4 milion eurot. Babë e bir, Edi dhe Klevis Lika,
Katër të arrestuarit e 3.4 milionë eurot në makinë qepin gojën para prokurores Të arrestuarit për 3.4 mln euro kanë qepur gojën para Prokurorisë. Burime nga Policia e Shteti thanë dje se do të vih
Flet koncesionari: S'kam asnjë përgjegjësi për 3.4 milionë eurot Koncesionari që përgatiti dokuemntacionin doganor në Gjermani, për "Toyota"-t ku u bllokuan mbi 3.4 milionë euro ka mohu
3.4 milion eurot, dyshimet se vinin nga një kompani bastesh Policia dhe Prokuroria e Durrësit kanë numëruar ditën e sotme, sasinë e eurove kontrabandë që po futeshin në Shqipëri me
Kur do t'ja kthejë Serbia 2 miliard eurot Kosovës Çështja e kthimit të Fondit Pensional të Kosovës nga Serbia, mund të përfshihet në bisedimet ndërmjet Prishtinës dhe Beo