999 rezultate për

eurosh

3 shqiptarë marrin peng biznesmenin në Itali, shkak borxhi prej 13 000 eurosh Policia italiane bën me dije se një pronar i një lokali në Itali është marrë peng në Castelli të Italisë. Mediat ita
Gjobisin emigrantin me 3 500 euro, ja kush janë dy të “fortët” e Fierit Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona pasi nën kërcënimin e armës i kanë marrë një emigrant një shumë preh 31. 5
Pas FIFA-s, edhe UEFA gati të bllokojë Tiranën Tirana është në një situatë jo të mirë, teksa pasi FIFA i ka bllokuar merkaton e janarit, tashmë UEFA mund të mos e lice
Vëllaznimi i bën një ofertë interesante Canës, kjo është paga që i propozohet Tifozët gjakovarë, “Kuqezinjtë e Jakovës”, po shpresojnë që Lorik Cana do t’i bashkohet Vëllaznimit, njëjtë siç bënë mua
Galaxy Note 7, kartëmonedha 500 euroshe… 2016-ta ishte viti i tyre i fundit! Ligjet për ruajtjen e mjedisit të miratuar gjatë 2016, disa vendime institucionale, evoluimi i teknologjive si dhe ndrys
Apeli i jep të drejtë MPB-së, Kosova kursen gjobën 5 milionë euroshe të pasaportave Gjykata e Apelit e Kosovës ka kërkuar që kontesti mes kompanisë austriake OeSD dhe Ministrisë së Punëve të Brendshme të
Kokainë, seks dhe tufa eurosh, çfarë ndodh pas orës 23:00 në Tiranë (FOTO) Drogë, prostitucion dhe para në lokalet e natës. Shumë vajza të reja vendosin të punojnë në këto lokale, dhe motivi që a
Gjakovë / Shkrumbohet në flakë shtëpia 100 mijë euroshe Një shtëpi, vlera e së cilës arrinte në 100 mijë euro, është shkrumbuar nga flakët. Sipas policisë, zjarrëfikësit ka
Eurozona aprovon ndihmë të re prej 2.8 miliardë eurosh për Greqinë Eurozona njoftoi sot zhbllokimin e 2,8 miliardë euro në kuadër të planit të tretë të ndihmës për Greqinë, në vijim të re
Arkëtim rekord për Juventusin Andrea Agnelli është i kënaqur nga rezultatet e Juventusit të tij, në fushë dhe jashtë saj. Presidenti i bardhezinjve ka
Holanda ndihmë mjekësore prej 500 mijë eurosh në Maqedoni Mbretëria e Holandës do të dhurojë ndihmë mjekësore me vlerë prej 500.000 euro, e cila pritet të arrijë në Shkup gjatë
Hajnat i vjedhin kuletën nga dora Një shqitare nga Peja ka bërë një denoncim për shkak se dy te panjohur i kanë marrë kuletën nga dora dhe janë larfuar në
Rroshi nën hetim për tenderin prej 3 milionë eurosh Kryetari i Bashkisë së Kavajës, Elvis Rroshi, është vënë sërish nën hetim. Tashmë Prokuroria ka hapur një dosje për një
Thyen 4 mijë euro, i mbajnë gati gjysmë milioni lekë komision Të humbasësh gjysmë milioni vetëm se thyen lekët në exchange-n e gabuar! Kjo i ka ndodhur një djali, i cili kishte një s
E frikshme, e dini sa vlen “MSN”-ja e Barcelonës? (FOTO) Barcelona ka sulmin më të shtrenjtë në botë. Qendra Ndërkombëtare e Studimeve Sportive ka bërë një kërkim në lidhje me f
Pasojat e "Brexit", ja sa miliona humbën Murinjo dhe Guardiola Efektet e “Brexit” kanë prekur gjithashtu edhe futbollin. Pas vendimit të britanikëve për të dalë nga Bashkimi Europian
Arsenali çmendet për Moratën, ja sa i ofron Realit dhe lojtarit E ardhmja e Alvaro Morata-s flet gjithmonë dhe më shumë anglisht. Sipas të përditshmes britanike “The Sun”, sulmuesi spa
10 marrëveshjet më fitimprurëse të ekipeve të futbollit (FOTO LAJM) Barcelona ka nënshkruar një marrëveshje të re me Nike për fanellat me vlerë prej 100 milion eurosh në vit. Marrëveshj
Zbulohen shpërblimet për në Europian, ja sa fitojnë futbollistët Federata Shqiptare e Futbollit ka vënë në dispozicion 11 milionë euro shpërblim për përfaqësuesen tonë, që do të marrë p
Një tjetër skuadër italiane kërkon Rashicën Milot Rashica do të jetë në qendër të merkatos evropiane. Për talentin shqiptar të Vitese është hedhur në sulm edhe skua