999 rezultate për

eurosh

Këta janë ministrat më të pasur në qeverinë Haradinaj Ministrat më të pasur në qeverinë “Haradinaj” janë: Behgjet Pacolli, Besim Beqaj, Pal Lekaj, Dardan Gashi, Abelard Tahir
Tirana i përgigjet ofertës prej 150 mijë eurosh nga Skënderbeu për 20-vjeçarin Tirana ka vendosur të refuzojë ofertën zyrtare të Skënderbeut për mbrojtësin Albi Doka. Klubi korçar bëri një ofertë
Vjedhja 100 mijë euroshe, si arritën “skifterat” të merrnin kasafortën Gjykata ka lënë në burg dy të akuzuarit, Eduart Ngota dhe Zenel Dama. Dy të akuzuarit se ditë më parë në bashkëpunim
Barcelona gati ofertën tjetër për Dembelen Barcelon po bën gati një tjetër ofertë prej 110 milionë eurosh për Ousmane Dembele, teksa ata kërkojnë të sigurojnë një
Është miliarder, por lëviz me makinë tre mijë euroshe Ingvar Kamprad është themelues i IKEA-s dhe një ndër njerëzit më të pasur në botë me një pasuri prej 37 miliardë euro si
Presidenti rus blen vilën miliona euroshe në Spanjë për t'u marrë me vreshtari (VIDEO) Presidenti Putin ka blerë një vilë të re në Marbella të Spanjës, e cila thuhet se ka kushtuar mbi 35 milionë euro. Pu
Kujdes nga blerjet online, ja si e ka pësuar i riu nga Tirana Një 37-vjeçar nga Tirana ka rënë pre e mashtrimit kompjuterik nga një person banues në Plavë në Malin e Zi. Ky i fund
Aguerro mund të bëjë dyfishin e tradhëtisë së Bonuccit Chelsea është në krizë për një qendër sulmues. Londinezët duan vetëm të marrin dikë më të mirë se Costa pavarësisht asgj
George Clooney braktis shtëpinë 20 milionë euroshe për një arsye shumë të fortë (FOTO LAJM) Aktori i njohur George Clooney bëri një investim prej 20 milionë euro për shtëpinë e tij në Berkshire. Por pavarësi
Spineri arrin çmimin marramendës prej 15 mijë eurosh Një nga lojrat më të fundit të konsideruara edhe si antistres është loja me spiner. Ajo është bërë shumë e përdorur k
Zbulohet kontrata e çmendur që i ofroi Interi Contes Interi kishte si synim kryesor marrjen e Antonio Contes në krye të skuadrës, madje kishte dhe një plan afatgjatë. Me
VMRO reagon pas shfaqjes publike të “Mercedesit” 600 mijë eurosh VMRO-DPMNE ka reaguar ndaj shfaqjes publike të automjetit zyrtar tip “Mercedes” të cilin qeveria e kaluar e ka blerë për
Lista Serbe, dënim prej 25 mijë eurosh për shkak të videos “Kosova është Serbi” Paneli zgjedhor për ankesa dhe Parashtresa e ka gjobitur Listën Serbe me 25 mijë euro për shkak të përbajtjes së një vid
Ish-ylli i kombëtares nën akuzë për një mashtrim prej 150 mijë eurosh Ish-lojtari i përfaqësueses shqiptare dhe ish-trajneri i Kombëtares së Femrave, Altin Rraklli akuzohet për mashtrim për
Çmenduria në Champions, 2000 euro për të qëndruar në tendë në Cardiff Më 3 qershor Cardiff do të kthehet në kryeqendrën e botës, të paktën për tifozët e futbollit. Kryeqyteti i Uellsit do të
ZYRTARE/ Milanit shitet te kinezi Li Yonghong për 740 mln euro Më në fund është zyrtare. Milani pas 31 vitesh nuk do të jetë më në duart e Berlusconit, por të kinezit Li Yonghong. Kom
Ky 100 eurosh e mori më qafë shqiptarin nga Kosova (VIDEO) Policia e Tiranës vazhdon aksionet për goditjen e rasteve korruptive ndaj punonjësve të policisë. Më datë 08.04.201
Mertens nuk rinovon, Inter dhe United bëjnë gati sulmin Ka shënuar 24 gola në 34 ndeshje, por kjo nuk do të thotë që Dries Mertens e sheh te ardhmen në skuadrën e Napolit. Në S
Dënohet Bacca, e ekzagjeroi me protesta ndaj gjyqtarit Carlos Bacca është skualifikuar për një javë për shkak të protestave të ekzagjeruara në fund të ndeshjes Juventus-Milan.
Interi gati 150 milionë euro në merkato, ja formacioni që ëndërrohet (FOTO) Kompania Suning që ka marrë pronësinë e klubit zikaltër ka vendosur të akordojë një fond prej 150 milionë eurosh për mer