999 rezultate për

eurosh

Stadiumin më modern dhe super skuadër, ky është mega-plani i Perez prej 1 miliard eurosh Gazeta ‘AS’ në faqen e parë të saj sot ka zbuluar planin e madh të Florentino Perez, i cili planifikon të investojë 1 mi
Brenda avionit 12 milion eurosh të Lionel Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi është një nga lojtarët më të mirë në të gjithë historinë e futbollit, teksa dhuron spektakël me topin dhe ë
Nuk i tremben koronavirusit, fëmijët e pasur me maska qindra euroshe (FOTO LAJM) Në këto ditë të vështira për të gjithë botën, ku COVID-19 po "izolon" çdo ditë me mijëra njerëz, duket se më pak të shqe
Koronavirusi, BE nënshkruan sot kontratën prej 5 milionë eurosh për Kosovën Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, do të nënshkruajë sot një kontratë me vlerë 5 milionë euro për n
Nuk i tremben koronavirusit, fëmijët e pasur me maska qindra euroshe (FOTO LAJM) Në këto ditë të vështira për të gjithë botën, ku COVID-19 po "izolon" çdo ditë me mijëra njerëz, duket se më pak të shqe
Nora Istrefi dhe Jonida Maliqi bëjnë "xing" me fustanin mijëra eurosh (FOTO LAJM) E para e veshi Jonida. E mirënjohur tashmë si ikonë e modes në Shqipëri, këngëtarja e kombinoi futanin e gjatë ngjyrë
Arrihet akordi, Mertens te Napoli edhe për dy vite Tashmë nuk ka më dyshime Dries Mertens do të rinovojë kontratën e tij me Napolin. Shënuesi më i mirë i të gjithë histori
22-vjeçarja më e pasur në botë fotografohet me çantën mijëra euroshe (FOTO LAJM) Kylie Jenner mahniti me dukje ne re teksa u fotografua në avionin e saj privat me një çantë Hermes Birkin në vlerë prej
Jeta përrallore e Paul Pogbas: Vilë tre milionë euroshe dhe makinat më luksoze Ylli i “Manchester United”, Paul Pogba, tashmë është i njohur për jetën e tij super luksoze. Mesfushori i “Djajve të Kuq
Tension me Tuchel, Reali menjëherë përgatit mega-ofertën për Mbappe Zërat e largimit të Mbappe nga PSG-ja sa vijnë edhe shtohen sidomos pas tensionit në ndeshjen e fundit mes lojtarit dhe
Hertha Berlin shfaq interes për sulmuesin e Milanit Piatek duket i vendosur për tu larguar nga Milani. Kuqezinjtë prej kohësh po shqyrtojnë ofertat për polakun. Sipas Sk
ZYRTARE/ "Tronditet" Interi, Lautaro dënohet dhe humb 'derbin' Interi i frikësohej një dënimi të Martinez pas konfrontimit me gjyqtarin në ndeshjen me Cagliarin. Gjykata sportive k
Tërmeti detyron qeverinë të dalë për një eurobond prej 560 mln eurosh Qeveria do të dalë në tregjet botërore për të kërkuar financimin e një Eurobondi me vlerë 560 milionë euro në Maj të kët
Budallallëk apo gjest i mirë? Kylie Jenner i dhuron vetes arushin 12 mijë eurosh Kylie Jenner i ka dhuruar vetës një arush! Specifikisht, një arush ngjyrë jeshil të veshur me kristale që kushton diku t
212 familjeve iu ndalua përkohësisht ndihma sociale (VIDEO) Feime Bullkau nga Vushtria nuk e mori asnjë cent nga Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale, ku merr ndihmë sociale.
Shqiponjat superaksion në Farkë, liruan pengun maqedonas: Donin 25 mijë euro Një shtetas maqedonas, banues në Tiranë ka pretenduar se është marrë peng nga dy persona dhe i kërkonin një shumë prej 2
“Më vodhën makinën 180 mijë euroshe”, emigranti shqiptar tenton të mashtrojë policinë Një emigrant që ka ardhur nga Gjermania ka tentuar që të shesë në Vlorë një makinë që e kishte marrë me këste në Gjerman
Këngëtarja shqiptare tenton të fusë makinën 200 mijë euroshe në dogane duke mashtruar Ajo është e njohur për veturat, shtëpitë dhe veshjet e shtrenjta që i ka në dispozicion. Por, Morena Taraku ka tentuar t
Njihuni me shtëpinë 25 mijë euroshe, e ndërtuar brenda ditës Kompania holandeze e ndërtimit dhe mobilimit “Fiction Factory”, e cila operon që prej vitit 1989, ka vënë në jetë një pr
Etilda Gjonaj del "bllof", poston shapkat 700 euroshe në Twitter dhe i fshin direkt (FOTO LAJM) Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka takuar ditën e sotme dy deputetë të Bundestagut gjerman, Christian Petry dhe Me