999 rezultate për

eurosh

Shpenzimet më të çuditshme të futbollistëve (FOTO LAJM) Shumë futbollistë paguhen me rroga marramendëse dhe gjatë karrierës së tyre ata përfitojnë miliona edhe nga sponsor apo
Nuk ndalet Benzema, i bën dhuratë vetes një tjetër "bishë" prej 2.5 milionë eurosh Muaj më parë sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema i bëri dhuratë vetes një Bugatti Chiron rreth 2.5 milionë euro. Pa
Budallallëk? Kylie Jenner i dhuron vetes arushin 12 mijë eurosh Kylie Jenner i ka dhuruar vetës një arush! Specifikisht, një arush ngjyrë jeshil të veshur me kristale që kushton diku t
Pritet të largohet nga Dortmund, ky mund të jetë çmimi i Haaland verën e ardhshme Erling Haaland (20 vjeç) është emri më i kërkuar nga klubet më të mëdha europiane. Në lidhje me të ardhmen dhe çmimin e
"Nuk i dha pagesën prej 200 eurosh", flet shqiptari që dogji pronarin grek Një 20-vjeçar shqiptar, ka lyer me alkool dhe më pas e ka djegur pronarin e një hoteli Nikos Halaris pasi ky i fundit i
Mijëra euro veshja, Getinjo nuk pyet për çmimet (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, mundohet që gjithmonë të paraqitet me stil dhe i kuruar në detaje para publikut. Duke
Maldini konfirmon interesin për yllin e Marseille Kontrata e Florian Thauvin me skuadrën e Marseille skadon në verën e ardhshme dhe mesfushori 27-vjeçar është i vendosur
U vra gabimisht nga policia greke, ky është kompesimi që merr familja e 25 vjeçarit shqiptar Familja e shqiptarit të vrarë padrejtësisht 10 vite më parë në Greqi, do të marrë një kompensim prej 410,000 eurosh.
Jeta luksoze e Messit në Spanjë, nga rezidenca 6 milionë euroshe e deri te super makinat (FOTO LAJM) Lionel Messi është një nga sportistët më të mirë në botë. Ai është një futbollist që luan si për Barcelonën në Span
Si e bindi Mourinho Messin t’i bashkohet Chelsea më 2014: Rrëfimi i pa treguar Lionel Messi në Stamford Bridge në fanellë të kaltër? Chelsea ishte buzë blerjes më të madhe në tregun e transferimi
Jetë luksoze dhe me miliona, 12 futbollistët që përfunduan të varfër Nga varfëria në pasuri dhe rikthim në origjinë – fatkeqësisht, ky është një trend që përsëritet në botën e futbollit.
Higuain kthehet në problem për Juventusin, kërkon dëmshpërblim Gonzalo Higuain ishte futbollisti i parë që Andrea Pirlo “dogji” pasi u ul në pankinën e Juventusit, pasi në konferencën
Maqedonia e Veriut hap bisedimet e pranimit me Presidencën gjermane, Shqipëria mbrapa! Rajoni i Ballkanit Perëndimor do të jetë në axhendën e zgjerimit të Bashkimit Europian. Në një artikull të “Euractiv”, t
Kërcënonte 54 vjeçarin për t'i marrë para, arrestohet 25 vjeçarja Një 25-vjecare është vënë në pranga në Tiranë pasi ka kërcënuar një 54 vjeçar për t'i marrë para. olicia ne informaci
Byrzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi (FOTO LAJM) Donin ta mbanin sekret por "dështuan". Këngëtari Ardian Bujupi paralajmëroi 2 ditë më parë këngën e re duke lënë ëngi
Bayerni nuk shpenzon për Perisic, kroati kthehet në Milano Perisic e ka kaluar sezonin në huazim te Bayern, duke kontribuar me 15 gola në 30 paraqitjet e tij dhe duke fituar titul
Ja sa para do përfitojnë lojtarët e Lazios nëse fitojnë Serie A Claudio Lotito, ka caktuar një shumë prej 18 milionë eurosh në formë bonusesh në rast se Bianconcelestët e fitojnë titul
Sekuestrohet një sasi e madhe eurosh në një automjet në portin e Durrësit Një sasi e madhe eurosh të padeklaruara është sekuestruar ditën e sotme në tragetin e Barit. Strukturat Doganore bënë
Me shitjen e Martinez, Interi po mendon të blejë kartonat e 3 futbollistëve Ndërkohë që Barcelona po kërkon t’i rrëmbejë Interit, Lautaro Martinezin teksa sëfundmi ka gjetur mbështetje te një fond
Klubet më të prekura nga kriza që e ka shkaktuar koronavirusi (FOTO LAJM) Grupi financiar “KPMG” ka zbuluar se në rast se sezoni futbollistik 2019-’20 do të anulohej, atëherë humbjet e të ardhur