999 rezultate për

eurosh

"Nuk i dha pagesën prej 200 eurosh", flet shqiptari që dogji pronarin grek Një 20-vjeçar shqiptar, ka lyer me alkool dhe më pas e ka djegur pronarin e një hoteli Nikos Halaris pasi ky i fundit i
Mijëra euro veshja, Getinjo nuk pyet për çmimet (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, mundohet që gjithmonë të paraqitet me stil dhe i kuruar në detaje para publikut. Duke
Maldini konfirmon interesin për yllin e Marseille Kontrata e Florian Thauvin me skuadrën e Marseille skadon në verën e ardhshme dhe mesfushori 27-vjeçar është i vendosur
U vra gabimisht nga policia greke, ky është kompesimi që merr familja e 25 vjeçarit shqiptar Familja e shqiptarit të vrarë padrejtësisht 10 vite më parë në Greqi, do të marrë një kompensim prej 410,000 eurosh.
Jeta luksoze e Messit në Spanjë, nga rezidenca 6 milionë euroshe e deri te super makinat (FOTO LAJM) Lionel Messi është një nga sportistët më të mirë në botë. Ai është një futbollist që luan si për Barcelonën në Span
Si e bindi Mourinho Messin t’i bashkohet Chelsea më 2014: Rrëfimi i pa treguar Lionel Messi në Stamford Bridge në fanellë të kaltër? Chelsea ishte buzë blerjes më të madhe në tregun e transferimi
Jetë luksoze dhe me miliona, 12 futbollistët që përfunduan të varfër Nga varfëria në pasuri dhe rikthim në origjinë – fatkeqësisht, ky është një trend që përsëritet në botën e futbollit.
Higuain kthehet në problem për Juventusin, kërkon dëmshpërblim Gonzalo Higuain ishte futbollisti i parë që Andrea Pirlo “dogji” pasi u ul në pankinën e Juventusit, pasi në konferencën
Maqedonia e Veriut hap bisedimet e pranimit me Presidencën gjermane, Shqipëria mbrapa! Rajoni i Ballkanit Perëndimor do të jetë në axhendën e zgjerimit të Bashkimit Europian. Në një artikull të “Euractiv”, t
Kërcënonte 54 vjeçarin për t'i marrë para, arrestohet 25 vjeçarja Një 25-vjecare është vënë në pranga në Tiranë pasi ka kërcënuar një 54 vjeçar për t'i marrë para. olicia ne informaci
Byrzylyku mijëra eurosh i nxjerr zbuluar, me kë do të bashkëpunojë Ardian Bujupi (FOTO LAJM) Donin ta mbanin sekret por "dështuan". Këngëtari Ardian Bujupi paralajmëroi 2 ditë më parë këngën e re duke lënë ëngi
Bayerni nuk shpenzon për Perisic, kroati kthehet në Milano Perisic e ka kaluar sezonin në huazim te Bayern, duke kontribuar me 15 gola në 30 paraqitjet e tij dhe duke fituar titul
Ja sa para do përfitojnë lojtarët e Lazios nëse fitojnë Serie A Claudio Lotito, ka caktuar një shumë prej 18 milionë eurosh në formë bonusesh në rast se Bianconcelestët e fitojnë titul
Sekuestrohet një sasi e madhe eurosh në një automjet në portin e Durrësit Një sasi e madhe eurosh të padeklaruara është sekuestruar ditën e sotme në tragetin e Barit. Strukturat Doganore bënë
Me shitjen e Martinez, Interi po mendon të blejë kartonat e 3 futbollistëve Ndërkohë që Barcelona po kërkon t’i rrëmbejë Interit, Lautaro Martinezin teksa sëfundmi ka gjetur mbështetje te një fond
Klubet më të prekura nga kriza që e ka shkaktuar koronavirusi (FOTO LAJM) Grupi financiar “KPMG” ka zbuluar se në rast se sezoni futbollistik 2019-’20 do të anulohej, atëherë humbjet e të ardhur
Stadiumin më modern dhe super skuadër, ky është mega-plani i Perez prej 1 miliard eurosh Gazeta ‘AS’ në faqen e parë të saj sot ka zbuluar planin e madh të Florentino Perez, i cili planifikon të investojë 1 mi
Brenda avionit 12 milion eurosh të Lionel Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi është një nga lojtarët më të mirë në të gjithë historinë e futbollit, teksa dhuron spektakël me topin dhe ë
Nuk i tremben koronavirusit, fëmijët e pasur me maska qindra euroshe (FOTO LAJM) Në këto ditë të vështira për të gjithë botën, ku COVID-19 po "izolon" çdo ditë me mijëra njerëz, duket se më pak të shqe
Koronavirusi, BE nënshkruan sot kontratën prej 5 milionë eurosh për Kosovën Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, do të nënshkruajë sot një kontratë me vlerë 5 milionë euro për n