999 rezultate për

europoli

Trafikuan 1 ton drogë më avion privat, shkatërrohet banda e kokainës në Ballkan (VIDEO) Policia ka vënë në pranga 16 persona dhe ka sekuestruar mbi një ton kokainë. Banda ballkanike u kap nga Eurpoli. Ditën
Europoli arreston 66 persona në Spanjë për shitje të mishit të kalit Agjencia policore evropiane, Europol, ka bërë të ditur se ka arrestuar 66 persona, të cilët kanë shitur mishin e kalit,
DEKRIMINALIZIMI/ Europoli nxjerr të pastër 5 deputetët e Kuvendit Europoli ka dhënë përgjigjet për 5 deputetët e Kuvendit që dhanë gjurmët e gishtave në polici për llogari të ligjit për
Superaksioni në 4 shtete, Europoli shkatërron bandën shqiptaro-rumune Europol ka shtrirë një aksion masiv në Belgjikë, Rumani, Zvicër, Itali dhe Shqipëri ku ka bërë të mundur shkatërrimin e
Europoli arreston 300 persona, sekuestroi një ton kokainë Europoli arrestoi sot më shumë se 300 persona të një rrjeti kontrabandues të lartë e të sofistikuar, si dhe ka sekuestru
Anton Quni dhe Rrustem Berisha mund të përfundojnë në listat e Interpolit? (VIDEO) Alexandru Niculae (Aleksandru Nikilli), nga zyra për Informim e Europolit, ka thënë për Tribuna Channel se ky mekanizëm
Shqiptari më i kërkuar nga Europoli Europol ka publikuar listën me 45 personat më të kërkuar në shtetet e BE-së, mes të cilëve është edhe shqiptari Himë Luf
Europoli kryen arrestime rekord, kap mbi 1.000 mafiozë, mbi 100 shqiptarë Europoli ka kryer arrestime masive në ditët e fundit, duke vënë në pranga mbi 1.000 mafiozë të grupeve të ndryshme nga v
Shqipëria nënshkruan marrëveshjen me Europol Drejtori i Europol, Rob Wainwright dhe ministri shqiptar i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri nënshkruan sot një marrëve
Europoli: Hetim për 380 ndeshje të trukuara Bastet duket se janë bërë një gangrenë për futbollin. Në këtë konkluzion ka dalë Europoli, dhe kreu I saj Rob Wainright,