999 rezultate për

europĂ

Roma e nis me fitore Europa League, shkĂ«lqejnĂ« Dzeko e Zaniolo (VIDEO) Roma e ka mposhtur 3-0 Basaksehirin nĂ« ‘Olimpico’. Roma e ka nisur me kĂ«mbĂ« tĂ« mbarĂ« aventurĂ«n nĂ« Europa League. N
Arsenal e nis me fitore Europa League (VIDEO) Arsenali ka rrëmbyer pikët e plota në udhëtim në xhiron e parë në Europa League, duke e mposhtur 3-0 skuadrën e Eintrach
EUROPA LEAGUE/ 24 Ndeshjet që sot luhen sot (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje rikthehet Europa League, kompeticion që si zakonisht në këtë periudhë të vitit fillon fazën e grupeve.
Përfundon hedhja e shortit në Europa League, kush janë 12 grupet Në Monaco është hedhur shorti për fazën e grupeve në Europa League. 48 skuadrat të shpërndara në 12 grupet, i gjeni n
Europa e ndarë në dysh, gjysma "digjet" nga i nxehti, pjesa tjetër përfshihet nga stuhi e tornado (VIDEO) Ndërsa rajoni është duke u përvëluar nga temperatura shumë të larta, Europa Veriore është përfshirë nga një mot i keq me
E frikshme, për shkak të këtij ushqimi ju mund të keni krimba në tru Edhe pse tingëllon mjaft pështirë, historia është e vërtetë dhe e publikuar në faqen e internetit. Në rastin e parë në v
Basha: Sasia e drogës në vend 5 herë më e lartë se vitin e kaluar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet në një deklaratë për shtyp. Kjo deklaratw, erdhi disa orë pasi televiz
Alarmohet Europa, rrikthehet gripi i derrit Më shumë se 120 mijë derra janë therur në Bullgari në përpjekje për të kufizuar numrin e rasteve të gripit të derrit. Nj
Arbitri eleminon Partizanin nga Europa League (VIDEO) Partizani luajti ndeshjen e kthimit të turit të dytë të Europa League në transfertë kundër Sherif Tiraspol. Sfida e d
Feronkeli i jep lamtumirë Europa League (VIDEO) Ka përfunduar aventura evropiane për KF Feronikelin. Kampionët e Kosovës, janë mposhtur edhe në ndeshjen e dytë ndaj
Tre kartonë të kuq, Shkëndija eliminohet me turp nga Europa League (VIDEO) Shkëndija e Tetovës nuk ka marrë dot me shumë se një barazim në fushën e Dudelange në ndeshjen e kthimit të turit të dyt
EUROPA LEAGUE/ Shkëndija dhe Feronikeli synojnë përmbysjen, kualifikimi mision i vështirë Ditën e sotme Shkëndija e Tetovës dhe Feronikeli do të tentojnë të përmbysin rezultatin e ndeshjes së parë për të vijuar
EUROPA LEAGUE/ Bakaj imiton Messin, shënon super gol nga goditja e dënimit (VIDEO) Elis Bakaj vazhdon formën e mirë të sezonit të kaluar, ndërsa në ndeshjen e sotme mes Shaktjor Soligorskit dhe Esbjergut
Europa League, Feronikeli humb ndeshjen e parë (VIDEO) Feronikeli e ka humbur ndeshjen e parë të raundit të dytë kualifikues të Europa Leagues nga Slovan Bratislava me rezulta
Skandal në Europa League, serbët e Slovan Bratislavës bojkotojnë sfidën me Feronikelin Politika ndërhyn sërish në futboll dhe sërish në një aktivitet të rëndësishëm, të organizuar nga UEFA. Vetëm një muaj
Formacionet zyrtare: Shkëndija kërkon mrekullinë në Europa League Shkëndija e Tetovës pas eliminimit dramatik në turin e parë në Champions nga Nome Kalju, sot do të jetë përballë skuadrë
Partizani mĂ«son kundĂ«rshtarin e Europa League, nĂ«se kualifikohet ndaj Sherif Tiraspol ËshtĂ« hedhur nĂ« Nion tĂ« ZvicrĂ«s shorti pĂ«r turin e tretĂ« tĂ« LigĂ«s sĂ« EuropĂ«s, nga i cili do tĂ« dalin kundĂ«rshtarĂ«t e mun
Akuzohet për trukim të ndeshjeve, klubi belg pezullohet në Europë Skuadra e Mechelen, fituesja në fuqi e Kupës së Belgjikës nuk do të marrë pjesë në Europa League, pasi akuzohet për truk
Teuta fiton minimalisht, por eleminohet nga Europa League Teuta i ka dhënë lamtumirën Europa Leagues, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 3-1. Teuta është skuadra e p
"LamtumirĂ«" ditĂ« tĂ« freskĂ«ta, troket sĂ«rish i nxehti afrikan DitĂ«t e freskĂ«ta tĂ« fillimit tĂ« Korrikut nuk do tĂ« zgjasin edhe pĂ«r shumĂ«, pĂ«r t’ia lĂ«nĂ« vendin tĂ« nxehtit afrikan qĂ« pr