999 rezultate për

euron

Shifra rekord me 36 të infektuar në 24 orë, ISHP: Të infektuarit morën pjesë në protestë Për herë të parë në vendin tonë, që prej nisjes së pandemisë së coronavirus janë shënuar 36 të infektuar në një ditë.
Javën e kaluar u rrit "frikshëm", por çfarë ndodhi sot me euron? Monedha e përbashkët ka shënuar sërish rënie sot në tregun valutor për të dytën ditë radhazi. Sipas kursit zyrtar të Ban
Akuza e rëndë: Urdhri për arrestimin e Çilit e ka dhënë Edi Rama Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në “Euroneës Albania” u shpreh se botuesi Henri Çili sipas tij është arrestuar me
Festat e fundvitit "fundosin" euron Monedha e përbashkët europiane e ka nisur javën e nënçmuar përkundrejt lekut gjatë ditës së sotme. Sipas kursit zyrtar t
Euronews Albania & Euronews Group, solidarizojnë botën për Shqipërinë Situata e jashtëzakonshme në Shqipëri, pas tërmetit të 26 nëntorit u përcollën jo vetëm në kanalin e Euronews Albania, p
Nis transmetimin Euronews Albania, media më e re informative për shqiptarët në Ballkan Euronews Albania dhe Euronews Group njoftuan nisjen e transmetimit të kanalit Euronews Albania nga kryeqyteti i Shqipëri
21 nëntori, Dita Botërore e Televizionit por dhe e Euronews Albania Gjithçka që na rrethon, varet nga këndvështrimi. Ky është mesazhi që po përcillet këto ditë nëpër portale dhe rrjete soc
EURONEWS: Macron "dogji" edhe Maqedoninë prej Shqipërisë Euronws, i cili ka burime të dorës së parë nga mbledhje e djeshme për krerëve të BE-së ku edhe u vendos që të mos hapesh
Gazetari i Euronews tall Ramën: Po feston se Bundestagu i vendosi 9 kushte për negociatat (FOTO LAJM) Propaganda qeveritare mund të bëjë punë në Shqipëri, ku një pjesë e gëlltit, kurse pjesa tjetër nuk reagon, por jo jasht
Ndahet nga jeta legjenda holandeze e futbollit (FOTO LAJM) Ish mbrojtësi i Holandës dhe i Rangers, Fernando Ricksen është ndarë nga jeta në moshën 43-vjeçare. Futbollisti humbi
Forcohet dollari, çfarë po ndodh me euron Monedha e Eurozonës është shfaqur e qëndrueshme këtë të Martë, duke mbetur në kuotën e 121.2 lekëve sikurse dje. Ndër
Ç'po ndodh me Euron në Shqipëri, pëson sërish rënie drastike UPDATE - Monedha e përbashkët i është rikthyer ciklit rënës në tregun e brendshëm. Një euro u këmbye sot me 121.48 lekë,
Të ngjashme me "euron", si do të duken kartmonedhat e reja shqiptare (FOTO LAJM) Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ka prezantuar kartëmonedhat e reja që do të qarkullojnë në vendin tonë.
Berisha: Rama, skandaloz në intervistën tek "Euronews" Ish-kryeministri Berisha i vlerëson një marrëzi deklaratat e bujshme të Ramës në intervistën për "Euroneës" ku tha se ha
Droga dhe emigrantët fundosin euron, sot kapi minimumin historik (FOTO LAJM) Monedha e përbashkët ka shënuar një rënie të fortë sot në tregun vendas, duke arritur një rekord të ri të 12 viteve të f
Mediat ndërkombëtare shkruajnë për dorëheqjen e Haradinajt, si e komentojnë serbët Dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë bujë jo vetëm në mediat shqiptare por edhe tek ato botëro
"Euronews": Shqipëria në prag të kolapsit institucional (FOTO LAJM) Situata politike, përgjimet dhe protesta e opozitës kanë qenë objekt raportimi edhe për mediat e huaja. Kështu “Euronews
Vizitorët dhe mafia çojnë euron në minimumin historik Në bregdet, apo në qendrat e qyteteve kryesore është vështirë që të mos gjesh turistë, që vitet e fundit kanë zbuluar se
Soreca flet për Euronews: Do t'i marrim parasysh akuzat e opozitës “Shqipëria në udhëkryq të BE-së, mes reformave të mëdha dhe protestave në rrugë” ky është titulli i intervistës që ambas
Paraja e drogës fundos euron: Po kap rekordin minimal historik (FOTO LAJM) Euro ka shënuar rënie edhe gjatë ditës së sotme, pas festës së pushimit të ditës së djeshme, duke zbritur në 122.19 lekë