999 rezultate për

eurokomisionerin

Ahmeti tregon se për çfarë diskutoi me eurokomisionerin Hahn Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, ka realizuar sot në Shkup takimin e radhës me eurokomisionerin për zgjerim dhe fqinjësi të
Protestuesit në Shkup fyejnë eurokomisionerin Hahn (VIDEO) Vizita e eurokomisionerit Johannes Hahn nuk u prit mirë, pasi ndërtesa e zyrës së BE-së në Shkup u bllokua tërësisht dhe
Poposki përgënjeshtron eurokomisionerin Kukan: Më keni nxjerrë nga konteksti Ministri i jashtëm i Maqedonisë, Nikolla Poposki, ka reaguar menjëherë ndaj deklaratës së eurodeputetit Eduard Kukan, i