999 rezultate për

eurogol

Eurogoli i radhës vjen nga Japonia, "parabola" përfundon në rrjetë (VIDEO) Një gol i mrekullueshëm është shënuar në Japoni. Cerezo Osaka nuk hasi probleme për të mposhtur 4-1 në shtëpi rivalët e
Tërbohet Totti, shikoni eurogolin e tij (VIDEO) Francesco Totti vazhdon të kënaqet tifozët e futbollit me magjinë e tij. Pas lamtumirës së futbollit tre vjet më parë
SKANDAL/ Ibrahimovic i anuluan eurogolin se e preku topin me gjoks (VIDEO) Ashtu si sezonin e shkuar në Fiorentina-Inter, kur gjoksi u quajt dorë për arbitrin Abisso që akordoi penallti për ekipi
Osvaldo rikthehet në fushën e blertë, pas 4 vitesh Pothuajse 4 vite më parë vendosi të lërë futbollin për t’iu përkushtuar pasionit tjetër të tij muzikës ku formoi edhe nj
Ledian Memushaj shënon një "eurogol" (VIDEO) Ledian Memushaj ka shënuar një gol spektakolar për Pescaran mbrëmjen e sotme, në përballjen me Palermon. Mesfushori i ko
Eurogol i futbollistit të Atalantas, German Denis (VIDEO) Një eurogol është shënuar në ndeshjen Atalanta - Sassuolo në Serie A. Në minutën e 42-të, pas një pasimi të saktë të
Eurogola ndaj Kukësit, Tirana ngjitet në krye Tirana mposht Kukësin në ndeshjen e javës së tetë të Superiores dhe ngjitet në krye të klasifikimit. Skuadra e drejtuar
Eurogoli mposht Chelsean (VIDEO) Aston Villas i ka mjaftuar një gol për ta mposhtur Chelsean në Villa Park. Goli i vetëm në ndeshje u shënua në minutën e
Sunderland-Southampton 1-0: vendos një eurogol (VIDEO) Sunderland mund Southamptonin dhe kualifikohet në raundin e gjashtë të FA Cup falë magjisë së Craig Gardner, i cili real
Eurogola, Vajushi e Gjasula vijojnë të mahnisin (VIDEO) Vazhdojnë të mahnisin Jurgen Gjasula dhe Armando Vajushi në Bullgari. Dy shqiptarët e Litex-it kanë qenë protagonistë në
Eurogoli, Taison si Van Basten (VIDEO) Historia në futboll përsëritet: Taison si Van Basten. Goli i tij kundër Rosenborg në Europa League si ai i shënuar nga y
Eurogol nga talenti maroken (VIDEO) Adel Taarabt është pa dyshim një prej talenteve të Premier League. Mesfushori 23-vjeçar maroken ishte protagonist në der
Eurogoli i anulluar i Osvaldo (VIDEO) Daniel Osvaldo ka preferuar t'ju shmanget gazetarëve në Olimpiko në përfundim të ndeshjes Roma-Lecce. Sulmuesi verdhekuq
Eurogoli i Claudiu Niculescu (VIDEO) Në ndeshjen e zhvilluar ditë më parë në Rumani mes skuadrës së Cluj dhe Rapidit të Bukureshtit, futbollisti i Cluj Claud
Eurogoli i Rooneyt, ja vlen për tu shikuar edhe një herë Sulmuesi anglez Wayne Rooney me një eurogol i ka siguruar Manchester Unitedit fitoren, të shtunën në derbin e qytetit nd