999 rezultate për

euro

105 mijë euro në "xhep", kapet "mat" francezi në Sarandë Policia e Sarandës ka vënë në pranga një shtetas francez, të identifikuar si Renan, pasi është kapur duke drejtuar një m
Meta pret në zyrë raporteren e PE: Po rikthehet diktatura me mjete ligjore! Presidenti Ilir Meta sot ka pritur në zyrën e tij raporteren e Parlamentit Europian, Isabel Santos të cilës i ka shprehu
Të moshuarës në Sarandë i vjedhin 3500 euro në banesë 3500 euro i janë vjedhur në banesë mëngjesin e sotëm në Sarandë. Në orët e para të mëngjesit të sotëm në Finiq të Sar
Basha premton si kryeministër: 1200 euro për mjekët e 700 euro për infermierët Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha duke folur në konferencën konferenca “Sfida dhe vizione ne shëndetësi” në bashk
Tërmeti bllokoi valët, gjobë e majme kompanive celulare: Një shembull për Autoritetin e Konkurrencës Njësia për Teknologjinë dhe Ndërlidhjen në Turqi i ka vendosur gjoba të majme tre operatorëve të telefonisë celulare me
33 shtetas në pranga! Fabrika e kartave të identitetit në Greqi që ua shisnin kriminelëve shqiptarë Një operacion i policisë greke, ka vënë në pranga një grup prej 33 shtetasish të cilët prodhonin karta identiteti dhe ua
Të gjitha rezultatet e Europa League (VIDEO) U luajtën në orën 18:55, 8 sfidat e para të vlefshme për fazën e 1/16-ve të Ligës së Europës, ku nuk munguan surprizat.
1.15 miliard Euro do të investohen në Shqipëri, Yuri Kim: Do të krijojmë Akademinë e Transparencës Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim me anë të një statusi në rrjetet sociale tha se transparenca dhe përgjegjshmëria janë thelb
Gattuso: Më mirë Europa League se fitorja ndaj Barcelonës Napoli është në kërkim të fitores së radhës në kampionat ndaj Brescias. Trajneri Gennaro Gattuso ka kërkuar që skuadra e
E trishtë! 4 mijë mjekë largohen nga Shqipëria Mjekët shqiptarë çdo ditë e më shumë po synojnë vendet e Evropës ku vendin e parë duket se e mban Gjermania. Ikja e m
"Mall", mijëra euro dhe arsenal armësh në shtëpi, kapet ish-banorja e big Brother Një çift grek është vënë në pranga me akuzën e posedimit të drogës, trafikimit të saj si edhe mbajtjes së armëve luftara
Çfarë ka humbur, Roma nuk e transferoi Haaland për vetëm 4 milion euro Skuadra e Romës ka pasur një mundësi ideale që të kishte tashmë në skuadër një nga sulmuesit më të mirë të momentit mbi
ZYRTARE/ Barcelona prezanton zëvendësuesin e Dembeles Barcelona ka paguar klauzolën e Martin Braithwaire pasi u lejua nga Federata Spanjolle që të nënshkruaj me një lojtar pa
EUROPA LEAGUE/ Nis sot faza me eleminim, këto janë ndeshjet (FOTO LAJM) Dy muaj pas hedhjes së shortit në Nyon të Zvicrës, 32 skuadrat e mbetura fillojnë rrugëtimin e tyre drejt finales së mad
Akuzohet për shpifje ndaj yjeve dhe legjendave të Barcelonës, flet drejtori i kompanisë Drejtori i I3 Ventures, Carlos Ibáñez, reagoi ndaj polemikave të ditëve të fundit që lidhen me Barcelonën dhe rrjetet so
1.15 miliard euro për rindërtimin, Ahmetaj shpjegon skemën e shpërndarjes së fondeve Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj ka dhënë më shumë detaje në lidhje me shumën e mbledhur në Konferencën
18 milion euro detyrime, qeveria s’ka shlyer gjyqet e humbura në Strasburg Qeveria ka grumbulluar 18 milionë euro detyrime të pashlyera për gjyqet e humbura në strasburg përgjatë periudhës 2015-2
I planifikoi të gjitha? Një ditë para masakrës i dha 12 mijë euro tezes dhe e pyeti sa kushtonte një varr Valdete Bllaca kishte arritur që tezen me bashkëshortin e saj të mos i linte të hynin brenda shtëpisë dhe t’i shihnin të
Dëmtohet ylli i Kosovës, mungon për Baselin në Europa League Mesfushori i talentuar i Përfaqësueses së Kosovës dhe Baselit, Edon Zhegrova, e ka pësuar një lëndim në kofshë. Basel
80 milionshi nuk e bind Lampard, Chelsea "piketon" gardianin e Udineses Rendimenti I spanjollit Kepa Arrizabalaga, i cili i ka kushtuar Chelsea jo pak, por plot 80 milionë euro, nuk po arrin