3703 rezultate për

euro

Rolls Royce i CR7-ės kushton 350 mijė euro (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka shpenzuar 350 mijė euro pėr tė blerė makinėn e tij mė tė re, Rolls Royce me tė cilėt ėshtė paraqitu
Pėr 500 euro shiten nuset shqiptare tek maqedonasit Njė skandal i vėrtetė mund tė cilėsohet ky lajm, por se ėshtė i vėrtetė dhe ekziston si fenomen, ku gratė nga Shqipėria
Turisti rus dėnohet me 20 mijė euro gjobė dhe 4 muaj burg pse shkroi inicialet te Koloseu Njė turist rus ka shkruar inicialet e emrit tė tij, mė saktė vetėm shkronjėn e parė tė emrit "K" mbi njė gur tė Koloseut
Drejtoresha e arsimit nė Lushnjė nė polici: S’ka prova, mos mė shkelni lirinė Pas arrestimit pėr mitmarrje, drejtoresha e Arsimit nė qytetin e Lushnjės nuk pranon akuzat ndaj saj. Gjatė raportimit n
Shitet pėr 130 mijė euro piktura e Hitlerit Njė pikturė qė besohet tė jetė punuar nga vetė diktatori gjerman, Adolf Hitler ėshtė shitur nė njė ankand tė Gjermanisė
Ndalohen 27 sirianė nė Devoll, paguan 500 euro pėr nė Mal tė Zi Klandestinė sirianė ndalohen nė segmentin Kapshticė-Bilisht teksa udhėtonin me njė furgon nė zonėn e Devollit. Mėsohet s
Kosova e varfėrisė, mbi 30 % tė varfėr, 10 % varfėri ekstreme (FOTO LAJM) Kosova, edhe 15 vjet pas pėrfundimit tė luftės vazhdon tė ketė njė tjeter betejė, atė kundėr varfėrisė, tė cilės nuk po
Real Madrid, 50 milionė euro pėr Pogba As rinovimi i kontratės me Juventusin nuk i ndal sulmet e skuadrave mė tė mira tė Europės pėr tė afruar nė grupin e tyre
Rregulla tė reja pėr taksistėt e Prishtinės Veturat e taksistėve tė Prishtinės nuk duhet tė jenė tė regjistruara para vitit 2005, duhet tė jenė me ngjyrė tė bardhė,
Djordjeviē: Nė Euro 2016 para Shqipėrisė Njė ditė mė parė mediat serbe raportuar lajmin se sulmuesi Filip Djordjeviē ishte tėrhequr nga kombėtarja, por diēka e t
Serbia reagon pas vizitės sė Ramės, akordon 430 mijė euro ndihmė pėr Luginėn Pas vizitės sė Edi Ramės nė Beograd dhe mė tej nė Luginė tė Preshevės, ka nisur tė jetėsohet projekti i Beogradit pėr tė
Itali-Shqipėri, 350 mijė euro nga biletat Itali-Shqipėri ishte njė ndeshje miqėsore dhe me njė synim tė qartė: bamirėsi. Tė gjitha biletat e shitura nga Federata
Nga Anglia: 200 milionė euro pėr Messin Deklarata e fortė e Lionel Messit, dhėnė pak ditė mė parė argjentinases "Ole", se mund tė largohet nga Barcelona, ka vėn
Ndjekje penale pėr dy persona tė cilėt fshehėn 13 mijė euro nė doganė Tė akuzuar pėr veprėn penale “Mos deklarimi nė kufi i tė hollave dhe i sendeve me vlerė”, dy tė rinj tashme po procedohe
Zbulohet maskota e "Euro 2016" (FOTO LAJM) Organizuesit e "Euro 2016", UEFA dhe Federata Franceze e Futbollit shfaqėn mbrėmė pėr herė tė parė maskotėn zyrtare tė k
500 euro gjobė kush lė nė rrugė kafshėt shtėpiake Njė ligj i ri ka hyrė nė fuqi, i cili parashikon gjobė nga 150 deri nė 500 euro pėr tė gjithė ata persona, tė cilėt pasi
United, 23 milionė euro pėr Shaqirin E ardhmja e Xherdan Shaqirit mund tė jetė te Manchester United. "Djatė e Kuq" janė skuadra mė e fundit qė i ėshtė shtuar
Duka: Synojmė kualifikimin nė EURO 2016 Presidenti i FSHF, Armand Duka ishte i ftuar nė studion e Sky Sport Italia, ku pati njė bashkėbisedim prej rreth 15 minu
Qeveria e Kosovės shet Brezovicėn pėr 410 milionė euro Kryeministri nė detyrė i Kosovės, Hashim Thaēi, njoftoi pėrmes njė postimi nė Facebook se Komiteti Ndėrministror ka pran
Kapelja e Napoleonit shitet pėr 1.8 milionė euro (FOTO LAJM) Njėra nga kapelet e famshme tė Napoleonit ėshtė blerė nga njė koleksionist koreano-jugore pėr 1.8 milion euro, tė dielėn
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.