999 rezultate për

etiketuar

Eva Murati është lodhur së etiketuar si “nusja e Jozefina Topallit” (FOTO LAJM) Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Ge
Ranieri: Donarumma nuk është tradhtar, tek Reali mund të fitojë 2-3 Championsa Rwkniku italian Ranieri ka folur për spekulkimet që lidhin Donnarumman me Real Madeid. "Nuk është çështje parash, pa
Ja kush ishte shoferi i kamionit që bëri masakrën Sulmuesi i terrorit të mbrëmshëm në Nice të Francës, ku humbën jetën 84 persona dhe ngelën të plagosur 150 të tjerë, ësh
Chelsea mund të largojë 4 yje në fund të sezonit (FOTO LAJM) Sezoni aspak i mirë i Chelseat në Premier League, pritet që të sjellë një revolucion në skuadër në fund të sezonit. Larg
Gjeniu 11-vjeçar me 4 diploma (FOTO LAJM) Tanishq Abraham është një fëmijë nga Kalifornnia me origjinë indiane, ai është vetëm 11 vjeç dhe ka arritur që të marrë
"Monstra", të akuzuarit kërkojnë 24.5 miliardë euro dëmshpërblim Të akuzuarit për rastin "Monstra" kanë paditur shtetin e Maqedonisë për shkelje të preuzemimit të pafajësisë. Përmes
Kanë paguar para për të më etiketuar si fashist, Hitler Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski hodhi kritika të ashpra ndaj udhëheqësisë së partisë opozita LSDM, e cila ud