999 rezultate për

etien

Setien koshient, e pranon që Barcelona fitoi falë VAR Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, e ka pranuar se VAR-i e bëri dallimin në ndeshjen mes skuadrës së tij dhe Real Soc
Tifozët "sfidojnë" koronavirusin, futen në fushë për të festuar kualifikimin në finale (VIDEO) Si është e mundur? Kështu i komentuan në Francë imazhet e fundit të sfidës mes Saint Etienne dhe Rennes (2-1), me vendës
Pas disfatës në "El Clasico" befason Setien: Kjo humbje nuk ka ndikim të madh Real Madrid ka triumfuar në ndeshjen e sotme ndaj Barcelonës. Pas ndeshjes është deklaruar trajneri i Barcelonës Seti
Setien beson se mund ta mposhtë Realin me taktikat e Guardiolas Trajner i Barcelonës, Quique Setien, ishte i pranishëm në stadiumin Santiago Bernabeu të mërkurën në mbrëmje për ta parë
Barazoi në Napoli, Setien optimist për kalimin në raundin tjetër Trajneri i Barcelonës, Quique Setien është optimist se skuadra e tij do arrij të kualifikohet në raundin tjetër të Champ
E zbulon Setien: Lojtarët kanë ende në mendje eleminimin nga Liverpooli Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka folur eliminimin e Barcelonës vitin e kaluar kundër Liverpoolit, duke u shprehu
Barcelona në telashe para ndeshjes me Napolin, dy titullarë në rrezik Quique Setien me dhimbje koke para ndeshjes me Napolin në Champions. Në këtë ndeshje pritet që titullarë të jenë Serg
Napoli-Barcelona, Setien merr vendimin për Manajn Rei Manaj nuk është grumbulluar me ekipin e parë të Bracelonës, për ndeshjen që këta të fundit do të luajnë ndaj Napolit
Mesfushori i Barcelonës dërgon Setien me "kullot lopët", shikoni çfarë i bën në stërvitje (VIDEO) Trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka qenë aktiv në seancat stërvitore të skuadrës së vet, por më këtë që i ka ndodhur
Setien grumbullon sërish Manaj për ndeshjen e fundjavës Barcelona e cila prej kohësh është përfshirë nga një valë dëmtimesh ka vijuar përgatitjet për përballjen ndaj Eibarit. N
Shtohen telashet për Setien, lëndohet edhe ylli i mbrojtjes Jordi Alba është lojtari që i shtohet listës me emrat e lënduar te skuadra e Barcelonës. Mbrojtësi i krahut të majtë
Thërriti Manaj në ekipin e parë, gazetari spanjoll ironizon Setien Grumbullimi i Rey Manajt ka bërë bujë edhe në mediet spanjolle. Futbollisti shqiptarë do të jetë pjesë e Barcelonës
Grumbulloi Manaj, flet Setien: Mund të na ndihmojë Rei Manaj është grumbulluar nga trajneri, Quique Setien, për ndeshjen e së shtunës në La Liga kundër Getafe. Në konfe
ZYRTARE/ Setien grumbullon Manajn për ndeshjen ndaj Getafes Barcelona ka grumbulluar për herë të parë Rei Manajn në ekipin e parë. Klubi katalanas ka publikuar listën me lojtarët e
Setien - Messit: Duhet të aktrosh pak që të fitosh penallti Quque Setien u shpreh mjaft i kënaqur që arriti të sigurojë tre pikë në një ndeshje shumë të vështirë për katalanasit;
Setien flet pas fitores së vështirë ndaj Betis Trajneri i Barcelonës, Setien vlerëson qëndrueshmërinë e skuadrës por theksoi se ka ende shumë për përmirësim. Barca
Mënyra e veçantë e Setien, stërvit lojtarët e Barcelonës me sy mbyllur (FOTO LAJM) Trajneri i Barcelonës, Quique Stien së fundmi ka përduar një metodë të veçantë stërvitore me disa nga futbollistët.
"Bëmë një hap përpara", trajneri i Barcelonës flet pas eliminimit nga Kupa e Mbretit Trajneri Quique Setien thotë se Barcelona bëri një hap përpara kundër Athletic Bilbaos mbrëmjen e djeshme, kur u eliminu
Setien publikon listën e lojtarëve të Barcelonës për ndeshjen e kupës (FOTO LAJM) Barcelonën e pret një ndeshje e vështirë përballë Atletico Bilbaos për kupën e mbretit. Mes një krizë të brendshme katal
Situata jo e zakonshme te Barcelona, flet Setien Deklarata e drejtorit sportiv të Barcelonës ka tansionuar situatën në klub me Messin që menjëherë iu kundërpërgjigj dhe