999 rezultate për

ethet

Patentat u bllokuan disa muaj, KËTU gjeni emrat dhe datat për t'i tërhequr në të gjitha rrethet Ngërçi me patentat e reja ka marrë fund. Pas muajsh të tërë ngërç vetë DPSHTRR ka publikuar në mënyrë periodike listat
Nisin ethet e Gjermanisë: Sa gola duhet të shënojnë për t'u kualifikuar Skuadra e Lëvit mund të rrezikojë kualifikimin për në fazën e 1\8 edhe nëse fiton me rezultatin e ngushtë 2-1. Po, ës
Meshkuj dhe femra, njihuni me shenjat kryesore të kancerit Ka disa simptoma kryesore të kancerit, që cdo individ duhet të dijë për të ruajtur veten. Ju i gjeni ato më poshtë të
Çfarë është matcha, pluhuri që bën magji në trupin tuaj Matcha është lloj i çajit të gjelbër, gjethet e të cilit thahen dhe shndërrohen në pluhur, i cili është një nga preparat
Një vaj nga gjethet e ullirit mund të jetë zëvendësuesi perfekt i antibiotikëve Përdorimi i lëngut të gjetheve të ullirit arrin të ndikojë në organizëm më fuqishëm se shumë prej antibiotikëve të farma
Digjni një gjethe dafine dhe zbuloni mrekullinë! Zakonisht, ne përdorim bimë dhe erëza të ndryshme për të shijuar ushqimet, pa menduar se këta përbërës kuzhine mund të p
Meghan, dekoron pjesën e altarin me lulet e preferuara të Princesh Dianës (FOTO LAJM) Ishte hera e parë që zbukurimet e dasmës i kushtohen Princeshës Diana. Brenda shtëpisë së Windsor lulet ishin të gj
Përfitimet e shëndetit nga lajthitë mundeni pasi ato kanë shumë dobi në trupin tuaj. Jo vetëm thelbi, por edhe gjethet e trupi i saj mund të kurojnë shëndet
Konfirmohet rasti i parë me ethe hemorragjike në Kosovë Është paraqitur rasti i parë për këtë vit me ethet hemorragjike ‘Krime Kongo’ në Kosovë. Këtë e ka konfirmuar për RTK-në
Një vaj nga gjethet e ullirit mund të jetë zëvendësuesi perfekt i antibiotikëve Përdorimi i lëngut të gjetheve të ullirit arrin të ndikojë në organizëm më fuqishëm se shumë prej antibiotikëve të farma
Përfitimet e shëndetit nga lajthitë Konsumoni lajthi sa të mundeni pasi ato kanë shumë dobi në trupin tuaj. Jo vetëm thelbi, por edhe gjethet e trupi i saj
Me çajin e mollës shëroni këto sëmundje Molla për shkak të përbërjeve të pazëvendësueshme që ka ndikon pozitivisht në shërimin e disa sëmundjeve. Në mollë gj
Përfitimet e shëndetit nga lajthitë Thelbi i lajthisë preferohet edhe për organizma të dobësuar Konsumoni lajthi sa të mundeni pasi ato kanë shumë dobi në t
Sot janë bishat e ekranit shqiptar, por i mbani mend në "Ethet e së premtes mbrëma"?! (FOTO LAJM) Ishte nëntori i vitit 2002 kur nisi edicioni i parë i "Ethet e së premtes mbrëma" në drejtim të Adi Krastë. Atë kohë
Çaj dafine me mjaltë, ja si ndikon në organizëm Çaji i dafinave është padyshim një tonik i mrekullueshëm dhe i pakrahasueshëm me një ndikim të fortë në stomak, kyçe dhe
Kjo është gjethja e mrekullisë, lufton kancerin Gjethet e ullirit janë produkte të cilët na ndihmojnë për të të parandaluar një sërë sëmundjesh të ndryshme siç mund të
Shihni si dridhej dhe shpërthen në lot Xhensila kur eleminohet nga Ethet e së Premtes (VIDEO) Ditën e sotme Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të njohura në Shqipëri dhe më të suksesshme. Por jo gji
Klithma e fotografes së njohur shqiptare, qethet qeros për të drejtat e grave (VIDEO) Fotografja e njohur Loreta Cuka ka zgjedhur të urojë ndryshe 8 Marsin. Ndërkohë që gratë dhe vajzat shqiptare presin
Ethet e zgjedhjeve përfshijnë Italinë, grushta dhe dhunë në Milano Milano u përfshi nga trazirat të shtunën, kur grupe antifashiste u përleshen me policinë. Protestuesit që zhvilluan një
Habit këngëtari i famshëm shqiptar: Si më refuzuan në Ethet e së Premtes "Çfarë të vret, të bën më të fortë". Përtej kësaj shprehje e cila tashmë është kthyer në klishe qëndron një e vërtetë e