999 rezultate për

estetike

Qendrat estetike janë mbyllur, Taynës i bien qerpikët: Më ka mbetur vetëm një (VIDEO) Për shkak të parandalimit të përhapjes së koronavirusit, janë mbyllur të gjitha lokalet, përfshirë edhe qendrat estetike
Ikonat e modës që nga 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM) Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot. Në fotogale
Ikonat e modës që nga viti 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM) Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot. Në fotogale
Zmadhon gjoksin, ish-banorja e Big Brother pranon sërish ndërhyrjen estetike (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino është ndër ata personazhe që zgjodhi të vazhdojë rrugën e ekranit. Ajo ka zg
E akuzuan për ndërhyrje estetike, Lori Hoxha u mbyll gojën të gjithëve me këto fjalë (FOTO LAJM) Fotot që publikoi Lori Hoxha në natën e ndërrimit të viteve ngjallën shumë komente tek ndjekësit e saj. Ata shprehesh
Eskorta nga 100 deri 500 euro, përse akuzohet "Zogu i Tiranës" Gjatë mbrëmjes së djeshme mësohet të jetë shoqëruar në polici Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si "Zogu i Tiranës". Her
Sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani flet për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Është 50 vjeç, por Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj. Këngëtarja shumë e dashur për
Pse Kim Kardashian është fiksuar pas shqiptarëve? (FOTO LAJM) Kim Kardashian paska një dobësi për shqiptarët dhe veten e saj e lë në dorë të tyre. Pas Marios, i cili qëndron pranë
Mos u mërzisni, por Instagram mori vendimin e rëndësishëm që s’po na pëlqen aspak (FOTO LAJM) Instagram është një ndër rrjetet sociale më të përdorura, i cili i ka fiksuar së fundmi të gjithë përdoruesit e tij me f
Fifi bën nderhyrje estetike në fytyrë dhe tani këngëtarja duket kështu (FOTO LAJM) Çdo vajzë e di tashmë që moda e vetullave të holla ka kaluar dhe ia ka lënë vendin vetullave të plota dhe të trasha. Kës
Ikonat e modës që nga viti 1950, evoluimi nga bukuria natyrale në estetikën e sotme (FOTO LAJM) Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot. Në fotogale
E tha troç! Dafina Zeqiri zbulon ndërhyrjen estetike në fytyrë (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri s’ka komplekse fare! Këngëtarja shqiptare ka zbuluar ndërhyrjen që ka bërë së fundi në fytyrë. Dafin
E RËNDË/ 21-vjeçarja humb jetën pas ndërhyrjes estetike në hundë Një 21-vjeçare Italia ka humbur jetën pasi u fut në sallën e operacionit për të bërë një rimodelim estetik të hundës.
Flaka Krelani flet hapur për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një na këngëtaret më zë më potent që ka Kosova. Ajo numëron shumë këngë në repertorin e saj muzikor
Publikohen pamje nga fëmijërija e Dua Lipës, kuptohen qartë ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të famshme në botë. Ylli kosovar që po ngjet shk
Cardi B bën ndërhyrje te të pasmet: Ishte si të lindje një fëmijë (FOTO LAJM) Cardi B njihet për shfaqjet provokuese në publik sa herë i jepet mundësia. Reperja 26-vjeçare, e cila njihet për form
Ka bërë operacion estetike dhe ka jetuar në Kosovë, detaje për Murtajn Vazhdojnë të dalin në dritë detaje për grupin që bëri vjedhjen spektakolare 10 milionë dollarë në aeroportin e Rinasit.
Fansat në dyshime, Rama me ndërhyrje estetike? (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh, Rama është kthyer në një personazhet që shkakton bujë në cdo emision që ftohet. Me tipin e tij k
E frikshme, kjo modele u shpërfytyrua pas një ndërhyrjeje estetike Në ditët tona, ndërhyrjet plastike janë bërë një gjë mëse e zakontë (sidomos për ato të cilave ua lejon xhepi). Por
Ndërhyrje estetike? Këngëtarja shqiptare e tregon troç Ndërhyrjet në fytyrë tashmë janë bërë një procedurë normale edhe në Shqipëri, por përsëri VIP-et nuk preferojnë ta trego