999 rezultate për

estadio

Liga e kampionëve nga faza çerekfinale, arenat ku do të zhvillohet turneu Lisbona dhe Portugalia do të jenë arenat ku nga faza çerekfinale, do të zhvillohen ndeshjet e mbetura të edicionin 2019
Banega shkakton skandal duke festuar pa maskë në klub, në një vend ku ka shumë raste me COVID-19 (VIDEO) Mesfushori i Sevillas, Ever Banega, ka shkaktuar skandal vetëm pak ditë para ndeshjes së Ligës së Evropës kundër Romës.
UEFA vjen me disa vendime për Championsin e këtij sezoni, ndeshjet kthyese, oraret dhe formati Ashtu siç ishte paralajmëruar, ndeshjet çerekfinale dhe gjysmëfinale do të zhvillohen me nga një ndeshje. Sa i përket
Nga Chamartin te Di Stefano, ja 7 stadiumet që ka luajtur Reali (FOTO LAJM) Me konfirmimin e rifillimit të futbollit spanjoll, Real Madrid mund të fillojë të përdorë stadimiun “Estadio Alfredo di
Air Albania nominohet për çmimin "stadiumi më i mirë i vitit 2019" “Air Albania” nominohet për një çmim vërtetë special. Impianti i ri modern i ndërtuar në kryeqytetin shqiptar është përz
Roma barazon rezultatin në Estadio de Dragao (VIDEO) Roma ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Portos në minutën e 37’ me anë të kapitenit të tyre De Rossi me anë të një p
Ky do të jetë futbollsiti që do të ndalë Leo Messin në El Clasico Santiago Solari mund të vendosë ta fusë si titullar mesfushorin Marcos Llorente, me misionin e vetëm: për ta ndalur Lion
Ky është momenti i Benzemas Me golin ​e shënuar kundër Barcelonës në Estadio Santiago Bernabeu, Karim Benzema tregoi se ky është një moment
Kili kualifikohet në finalen e Kupës së Amerikës (VIDEO) Për të parën herë që nga viti i largët 1987 La Roja kualifikohet sërish në një finale të Kupës së Amerikës. Në Estadio N
Lotët që prekën botën (VIDEO) Imazhet e fëmijës që shpërtheu në lotë teksa Gjermania po shkelte me këmbë Brazilin po bëjnë xhiron e botës. Djaloshi ën
Brazil-Gjermani, 50 mijë Neymar-ë në stadium (FOTO LAJM) Dëmtimi i rëndë në ndeshjen çerekfinale kundër Kolumbisë nuk i jep mundësinë yllit të Brazilit Neymar të zbresë sonte në
Bruna, tifozja numër 1 e Neymar (FOTO LAJM) Brazili ka luajtur dje një prej ndeshjeve më emocionuese të këtij Botërori përballë Kilit dhe në një sfidë të tillë nuk
KOMENT LIVE: Australi 2-3 Holandë Duke filluar nga ora 18:00 këtu mund të ndiqni Komentin Live te ndeshjes së dytë të Grupit B mes Australisë dhe Holandës
Goleadë në "De Riazor", Deportivo - Barcelona 4:5 (VIDEO) 9 gola të shënuar dhe plot aksione është bilanci i superndeshjes së zhvilluar të shtunën mbrëma në Estadio Municipal de