999 rezultate për

espn

Neymar: Ende e dua Barçën Sulmuesi i PSG Neymar ka shpjeguar largimin e tij nga klubi katalanas në një intervistë për kanalin "ESPN". Neymar, k
United mer vendimin për Poul Pogba Manchester United do të refuzojë çdo ofertë që do të vijë gjatë verës për mesfushorin francez Paul Pogba. Burime nga klu
Pato lë Kinën për tu kthyer në Brazil duke refuzuar edhe Milanin Sulmuesi brazilian Alexandre Pato, pasi ka ndërprerë kontratën me skuadrën kineze të Tianjin Tianhai (luajti dy sezone),
Ronaldo sportisti më i famshëm në planet Sulmuesi i Juventusit Cristiano Ronaldo është sportisti më i famshëm në planet, sipas një renditjeje të televizionit ame
Shaqiri zhgënjën ndaj Leicesterit Kanali i njohur në mbarë botën "ESPN", ka publikuar vlerësimet e lojtarëve për ndeshjen e djeshme të Liverpoolit, ndaj L
Boateng: Guardiola nuk është racist Mbrojtësi i Bayern Munich, Jerome Boateng ka thënë se ka mbetur i befasuar me kritikat dhe komentet e papritura nga Tour
Babai i Neymarit shuan kuriozitetin: Ja sa do të mungojë im bir Neymar do të mungojë në ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit të vlefshme për Champions League. Këtë e ka vërtetuar dhe
E bujshme! Ibrahimovic rikthehet në Manchester United Manchester United pret që Zlatan Ibrahimovic të nënshkruajë kontratën e re javën e ardhshme dhe të qëndrojë në “Old Traf
Një tjetër lojtar në radarët e Arsenal, e ndjek dhe Barca me Romën Mesfushori Jean Michael Seri, dhuroi performance optimale sezonin e kaluar me Nisë. 25-vjeçari shikohet si përforcim
Sneijder merr një ofertë por jo nga ekipi që do Sipas ESPN, ekipi i ri i LA mund të bëjë një lëvizje për Wesley Sneijder. Hollandezi do të luajë për Galatasaray deri
"ESPN' parashikon ekipet që kalojnë në çerekfinale të Championsit (FOTO) Agjencia e lajmeve “ESPN” ka parashikuar skuadrat që do të kualifikohen në fazën çerekfinale të Champions Leagues. “B
“ESPN”, Hysaj mes lojtarëve për tu ndjekur në Champions Portali i rrjetit sportiv “ESPN” ka bërë një përmbledhje të fazës në grupe të Ligës të Kampioneve. Në shkrimin e portali
ESPN film dokumentar për Shqipëri-Serbi Shqipëri-Serbi më 8 Tetor do të shërbejë si vitrinë për vendin tonë, jo vetëm në Europë, por në mbarë botën. Një përball
10 lojtarët më provokues në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Diego Costa me provokimet e tij bëri që mbrojtësi i Arsenalit, Gabriel, të humbë derbin e së shtunës, duke u ndëshkuar m
ESPN: Shqipëria drejt kualifikimit në Euro 2016 Shqipëria cilësohet si favorite, përkrah Hungarisë dhe Irlandës së Veriut për t'u kualifikuar në "Euro 2016". “ESPN” vle
Ibra: Qëndroj te PSG, pas 2 vjetësh i jap fund Zlatan Ibrahimoviç qartëson të ardhmen e tij: "Kam një kontratë me PSG-në deri në fund të 2016 dhe dua ta respektoj. Do
"Atleti i Vitit", në garë edhe Ronaldo (FOTO LAJM) Nuk mundi të linte gjurmë në Botërorin e Brazilit, duke u kthyer para kohe në shtëpi, megjithatë Cristiano Ronaldo mbete
ESPN: Juventus, skaudra më e madhe e planetit “Juventusi është skuadra më e madhe e planetit”. Këtë herë ata që e thonë këtë nuk janë tifozët bardhezi, por ESPN, rrje
ESPNSTAR.com: 5 mbrojtësit e 2011-ës (FOTO LAJM) Me vitin që po përfundon, uebfaqja ESPNSTAR.com ka analizuar paraqitjen e mbrojtësve në vitin 2011, ndërsa ka publikuar