999 rezultate për

espaynol

Barcelonës i mjafton një gol për të mposhtur në derbi Espaynol (VIDEO) Barcelona me shumë mund ja ka dalë të mposhtë minimalisht 1-0 në derbin katalanas ndaj Espaynol. Pas një pjese të par
Reali triumfon ndaj Espaynol dhe merr kreun (VIDEO) Ka mjaftuar një gol nga Casemiro në fund të pjesës së parë që Reali të dalë me 3 pikë të arta nga fusha e Espaynol.
Formacionet zyrtare: Espaynol-Real Madrid, Los Blancos për të kapur kreun Reali do të luajë në 22:00 në transfertën e vështirë ndaj Espanyol ku vendasit duan pikë për mbijetesë. Los Blancos n
La Liga kujton CR7, këto janë 5 supergolat e portugezit me fanellën e Realit (VIDEO) Në një kohë që futbolli është ndalur faqja zyrtare e La Liga po fillon gola të së kaluarës, shkruan Albeu.com. Këtë r
Dëmtimi i Messit, vjen lajmi i madh për tifozët e Barcelonës Lionel Messi i cili u dëmtua me Argjentinën në ndeshjen ndaj Venezuelës, tashmë është rikthyer në stërvitje me Barcelonë