999 rezultate për

eshtrat

Shkuan për ata arrestuar për drogë, policia gjen në banesë eshtra njerëzish (FOTO LAJM) Eshtrat njerëzore janë gjetur në shtëpinë e familjes së vrasësit serik Billy Mansfield pasi policët e Florida arrestuan
Mos i zini besë shpejt, këto janë shenjat më gënjeshtare të horoskopit Nuk ka rëndësi nëse janë të bardha apo të zeza, gënjeshtrat janë gënjeshtra. Gënjeshtrat janë pjesë e pandashme e jetës
Krimi makabër në Tiranën e 1985: Shoqja fton shoqen dhe ia lë burrit t'a vrasë Historiani i njohur Kastriot Dervishi ka bërë publike një ngjarje tragjike të ndodhur vite më parë në Tiranë. Ngjarj
E djegur në trup dhe me rroba të grisura, si u gjet në 2012 Eglantina Buci Detaje të reja zbardhen nga vrasja e Eglantina Bucit tetë vite më parë në Malin me Gropa. Sipas dosjes që posedon Rep
Tetë vjet pa varr, xhaxhai i Eglantinës kërkon eshtrat e saj Vrasja e Eglantina Buçit nga vëllai i saj, tetë vite më parë po zbardhet sot. Teksa një bashkëpunëtor ka vendosur të
Gjykata jep vendimin për babain dhe vëllain e Eglantina Bucit, flet avokati Gjykata ka dhënë masën arrest me burg për babain dhe vëllain e Eglantina Bucit, të cilët akuzohen se i morën jetën në vi
Dëshmia tronditëse e Faik Bucit: Vajza është gjallë, vazhdon të prostituojë Faik Buci, i cili akuzohet se ka vrarë vajzën Eglantina Buci së bashku me djalin e tij në vitin 2012 duke i fshehur esht
Dëshmia e djalit të Beqir Ballukut: Na thanë se eshtrat e babait ishin djegur Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
Mos u mërzisni por këto janë gënjeshtrat që çdo burrë ia thotë gruas së tij! Të thënit një gënjeshtër nuk është ndonjë gjë e madhe për burrat, sidomos kur është fjala për të qenë të kujdesshëm dhe
Të gënjejnë sy më sy, këto janë shenjat më mashtruese të horoskopit Duam apo s'duam ta pranojmë, të gjithë biem pre e mashtrimeve dhe gënjeshtrave, sigurisht që ndjesia e të qenit ''i vënë
Shtatë gënjeshtrat e mëdha që nuk na ruajtën nga Covidi Nga Sazan Guri U bë kohë pa shkruar për covidin, por kur sheh ende njerëz, madje edhe intelektualë me emër që
Politikanët, gënjeshtrat dhe marrëdhënia e ngushtë mes tyre Nga Alma Janka Gjithëkush nga ne është bërë dashur apo pa dashur dëgjues apo lexues i premtimeve të dhëna n
PD: 10 gënjeshtrat më të mëdha të Edi Ramës sot pa u skuqur fare Pas deklaratave të sotme në seancën plenare të kryeministrit, PD ka vendosur të listojë sipas saj gënjeshtrat më të mëdh
Varrosen eshtrat e 20 ushtarëve grekë në Manastirin e Këlcyrës Këtë të mërkurë, janë varrosur në Manastirin e Këlcyrës eshtrat e 20 ushtarëve grekë të rënë në luftën italo-greke. Cere
10 goditje me sëpatë në kokë, autori me kartelë në psikiatri (FOTO LAJM) Viktima Dashnor Osmani 50 vjeç nga Poscesta ndëroi jetën në vend nga plagët e marra. Autori i dyshuar, Zamir Topi u përp
I zhdukur prej 1 prillit në Korfuz, gjendet eshtrat e Skënder Toskës (FOTO LAJM) Familja e kërkonte që prej 1 prillit të këtij viti, por eshtrat e Skënder Toskës të zhdukur prej disa muajsh në Korfuz t
Misteri 24-vjeçar, ku dyshohet se janë zhdukur eshtrat e Remzi Hoxhës (VIDEO) Zhdukja e Remzi Hoxhës, ka një proces juridik dhe disa të pandehur, por drejtësi nuk pati kurrë. Kjo çështje është përdo
Kur Mbreti Zog solli në Shqipëri eshtrat e Naim Frashërit (FOTO LAJM) Memorie.al publikon historinë e panjohur të sjelljes në Shqipëri të eshtrave të poetit të madh kombëtar, Naim Frashëri,
Mjeshtrat e Phototshop-it, shijoni realizimet më humoristike (FOTO LAJM) Photot shopi është një mundësi për të gjithë që ti bëjënë fotot e tyre të bukura të duken të mrekullueshme. Por jo ve
U zhduk 27 vjet më parë në Bosnje, eshtrat e shqiptarit kthehen në vendlindje Rifat Berisha (1945), nga fshati Gurbardh i Komunës së Malishevës 27 vite më parë ishte zhdukur diku në Bosnje, gjatë rr